CANAL+ Prestige

Pakiet premium dostępny w Telewizji Cyfrowej Gawex Media.

Canal+ Prestige 69,00 zł 49,00 zł Canal+ Premium Canal+ Film Canal+ Family Canal+ 1 Canal+ Sport Canal+ Sport 2 Canal+ Seriale Canal+ Dokument Canal+ Sport 3 Canal+ Sport 4 Canal+ Now Canal+ 4K Ultra HD Canal+ Online

* Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,00 zł

CANAL+ 4K ULTRA HD

CANAL+ 4K ULTRA HD (kanał 69) to nowy kanał premium, w którym są transmitowane wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze PKO BP Ekstraklasy, hiszpańskiej LaLiga Santander oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Wszystko w najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD.

CANAL+ na życzenie

Serwis VOD dostępny w interaktywnych odbiornikach 3G/MAXX 4K (zakładka Free VOD), zawierający dostęp do bogatych bibliotek CANAL+. Kilkaset godzin wybranych filmów, całych sezonów seriali i dokumentów.

CANAL+ online

Serwis streamingowy, dostępny na komputerach, urządzeniach mobilnych (iOS i Android), platformach Smart TV w odbiornikach telewizyjnych z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz na przystawkach Android TV i Apple TV. Umożliwia on oglądanie wszystkich 13 kanałów linearnych z pakietu Prestige i posiada dostęp do tysięcy filmów, seriali na życzenie z bogatej biblioteki VOD CANAL+. Dodatkową atrakcją jest dostęp do następujących kanałów tematycznych grupy CANAL+: Ale Kino+, Planete+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, Novelas+, MiniMini+, teleTOON+, wraz z możliwością oglądania wybranych programów, nawet po kilkunastu godzinach od emisji (Catch up TV). Warto zaznaczyć, że wszystkie kanały z pakietu CANAL+ Prestige oraz tematyczne, są dostępne poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej. Wszystkie treści można odtwarzać w trzech streamach jednocześnie.

Wszystkie treści można odtwarzać w trzech streamach jednocześnie.

Uwaga 1. W serwisie CANAL+ online Canal+ 4K Ultra HD jest dostępny jedynie na platformie Smart TV.

Uwaga 2. Canal+ 4K Ultra HD będzie tylko dostępny w odbiornikach cyfrowych 4K. Abonenci korzystający z modułu CI+ z uwagi na wymogi licencyjne związane z systemem zabezpieczeń treści nie będą mieć dostępu do kanału, pomimo posiadania pakietu CANAL+ Prestige. Zachęcamy w takim przypadku do wymiany modułu CI+ na odbiornik 4K.

ToyaGo

Posiadam Canal+ Prestige

Co zrobić by zacząć korzystać z Canal+ Online?

  • Zaloguj się do eBOK Gawex Media lub skontaktuj się z naszym działem CallCenter pod numerem telefonu +48 94 71 27 777.
  • Przejdź rejestrację poprzez otrzymany link aktywacyjny uzupełniając wymagane pola.
  • Pobierz aplikację na urządzenie mobilne lub oglądaj z ulubionej przeglądarki z komputera.

Jestem zainteresowany pakietem Canal+ Prestige

Nasi konsultanci pracują pn-pt 9:00 - 18:00.

Zostaw numer telefonu
Zadzwoń

tel. +48 94 71 27 777

Napisz na czacie
uruchom czat
Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gawex Media Sp. z o.o. w Warszawie Oddział w Szczecinku, Plac Wolności 11, 78-400 Szczecinek, Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody Art.6. Ust.1 lit.a RODO. Informujemy, że Masz prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych.