Karolina w dwóch kampaniach reklamowych i z biletem na Fashion Week Poland!

  • KW
  • 2015-11-09 22:13:08
Karolina w dwóch kampaniach reklamowych i z biletem na Fashion Week Poland!
  • Foto: Top Model

W kolejnym odcinku programu Top Model, emitowanym przez stację TVN, uczestnicy stanęli przed trudnymi zadaniami, których stawką był udział w Fashion Week Poland. Karolina Pisarek, która doskonale radzi sobie we wszystkich odcinkach, nie zawiodła i teraz - przeszła do kolejnego odcinka, wygrała bilet i weźmie udział w Fashion Week Poland.

 

Kolejne zmagania uczestników i uczestniczek programu Top Model mogliśmy oglądać 9 listopada, w poniedziałek, na antenie stacji telewizyjnej TVN. Pierwsze zadanie, z którym zmierzyli się modele i modelki, to sesja fotograficzna pod wodą. Dla niektórych uczestników było to najtrudniejsze zadanie, także dla Karoliny Pisarek. Jednakże, pomimo trudności, to zadanie mieszkanka Szczecinka wykonała najlepiej ze wszystkich, wygrywając udział w kampanii reklamowej dla firmy produkującej sprzęty AGD oraz... pralkę! Jej się naprawdę chciało. Karolina najlepiej zaprezentowała delikatność - mówił o Karolinie fotograf wykonujący sesję pod wodą. 

Następnie wszyscy sprawdzili się na wybiegu, ubrani w kolekcję Roberta Kupisza. Na widowni zasiadło jury programu oraz sam projektant. Na koniec uczestnicy zmierzyli się z kolejną sesją fotograficzną nago. Podeszłam do zadania profesjonalnie. To doświadczenie zmieniło we mnie dużo i na pewno wydoroślałam. Staram się robić wszystko najlepiej jak potrafię - powiedziała Karolina po sesji zdjęciowej, a swój udział w programie podsumowała jako ekstra przygoda. Zdjęcia w tej sesji wykonywał Marcin Tyszka, który pracę z Karoliną podsumował sformułowaniem pracuje obłędnie.

Dziesiąty odcinek był naprawdę szczęśliwy dla szczecinecczanki - najpierw najlepsze zdjęcie w sesji pod wodą i wygranie kampanii reklamowej dla firmy produkującej sprzęty AGD, najlepsze zdjęcie w odcinku, następnie bilet na Fashion Week Poland, a na koniec... kolejna wygrana kampanii reklamowej najnowszej kolekcji ubrań Roberta Kupisza! Kiedy zobaczyłem Cię na castingu wiedziałem, że możesz coś zrobić w modzie. To zdjęcie spokojnie mogłoby być reklamą najdroższych perfum - podsumował zdjęcie Karoliny Marcin Tyszka. Ja Cię uwielbiam - dodała Joanna Krupa. 

W programie pozostało 6 osób. Finał Top Model coraz bliżej, a w kolejnym odcinku, który wyemitowany zostanie w poniedziałek 16 listopada, zobaczymy jak poszło uczestnikom programu na Fashion Week Poland. 

fot. Top Model TVN

Karolina w dwóch kampaniach reklamowych i z biletem na Fashion Week Poland!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: