Nieletni podczas interwencji uderzył strażniczkę miejską

  • KW
  • 2015-11-09 10:31:50
Nieletni podczas interwencji uderzył strażniczkę miejską
  • Foto: TV Gawex

We wtorek, 3 listopada, na ulicy Wyszyńskiego strażnicy miejscy podjęli interwencję w stosunku do 15-latka, który w trakcie zatrzymania uderzył strażniczkę miejską.

Około godziny 15:40 do patrolu Straży Miejskiej na ulicy Wyszyńskiego podeszła kobieta, która wskazała pijanego chłopca prosząc o interwencję z uwagi na jego zachowanie. 15-latek biegał po ulicy powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na widok strażników zaczął uciekać podczas nadawania przez sygnalizator światła koloru czerwonego, zmuszając kierowców do gwałtownego hamowania. W momencie zatrzymania przez strażników chłopiec wyrywał się i uderzył pięścią strażniczkę w rękę, a następnie w klatkę piersiową. Podczas zatrzymania znieważał on strażników słowami wulgarnymi - mówi Grzegorz Grondys, Komendant Straży Miejskiej Szczecinek. 15-latek został obezwładniony i umieszczony w radiowozie, a następnie przekazany policji.

Komentarze (5)

tralallaala 2015-11-09 15:03

Małolatów za przeproszeniem się nie boją , a jak pewien Pan, któego większość Szczecinka kojarzy wymachuje nożem w reku i kluczem francuskim to się boją z auta wysiaść.......

Kozakmeta 2015-11-09 15:41

Widziałem to zdarzenie i interwencję Straży miejskiej która nie może robić tego co zrobiła ( a uderzenie było wobec 15-nastolatka a nie wobec pani ze straży...) to straż miejska Zrobiła więcej niż powinna, trafi kiedyś kosa na kamień.

Lucyfer 2015-11-09 16:16

patologia

edos 2015-11-09 16:35

To ze straznicy nie reagują na kogoś biegajacego z nożem to bardzo mądrze. Do takich zdarzen powolana jest inna uzbrojona instytucja.Jeżeli ktoś choc trochę sie orientuje to nóz jest dosc grozna bronią przed którą nie jest łatwo sie obronic. Dlaczego wszyscy w Szczecinku z prawie kazda sprawą dzwonia do strazy/bigający pies,rozboje,biegajacy małolat z cięzkim narzędziem itp/ ponieważ zawsze przyjadą,nie ma odpowiedzi ze to nie nasza sprawa inajważniejsze,najsłabszym ogniwem w Szczecinku jest Policja niestety !!!!! Gdzie czesto teksty np.macie tam przeciez ochronę a lobuz nacpany przstawia regały itp Efekty sa widoczne w ostatnich tygodniach .Spektakularnych akcji naszej policji BRAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olec 2015-11-10 00:22

Do takich spraw to szybcy , a do szukania Daniela nie było nikogo . Po tym jak ciało zostalo znalezione to policja wielkie oczy. Wytłumaczenie było takie , że niby nic nie wiedzieli o poszukiwaniu. Najlepiej nic nie robić tylko mandaty sypać. Ruszyć dupe nie ma komu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: