[WIDEO Z MONITORINGU MIEJSKIEGO] Zakończył zaczepki celnym uderzeniem...

  • KW
  • 2015-11-03 12:46:19
[WIDEO Z MONITORINGU MIEJSKIEGO] Zakończył zaczepki celnym uderzeniem...
  • Foto: TV Gawex

Poniżej prezentujemy Państwu materiał wideo z miejskiego monitoringu, który został zarejestrowany w piątek, 30 października. Nagrania udostępniła nam szczecinecka Straż Miejska.

30 października około godziny 20:35 operator kamer monitoringu wizyjnego zaobserwował jak na ul. Bohaterów Warszawy, doskonale znany z wielu wcześniejszych interwencji mężczyzna, zaczął zaczepiać i prowokować przechodniów, aż jeden z przechodzących zakończył jego zaczepki celnym uderzeniem. W wyniku uderzenia zaczepiający przewrócił się na chodnik. Natomiast w nocy z 30 na 31 października operator kamer monitoringu wizyjnego zaobserwował trzy osoby niosące znak drogowy w kierunku ulicy Koszalińskiej. Policjant, który pełnił służbę ze strażnikami zakończył postępowanie mandatem karnym, a znak wrócił na swoje miejsce.

Komentarze (17)

kolooo 2015-11-03 14:38

PUSIO wstawaj wszystkich świetych było w niedziele

edos 2015-11-03 16:46

Panie komendancie policji nie dajcie sie osmieszac przez Pusia bo terroryzuje miasto o kliku miesiecy !!!!!!!!!!!

mateusz 2015-11-03 16:48

no i gdzie straz miejska skoro widzieli na monitoringu ze facet zaczepia ludzi to dlaczego nie przyjechali he he

Eloszka 2015-11-03 17:15

Dobrze, że ten cygan dostał w pape!!!

Lol 2015-11-03 17:28

Dobre

mieszkaniec 2015-11-03 18:58

Piwa tylko szkoda.

trewor 2015-11-04 08:10

no jak koleś machałby mi przed nosem butelką po piwie to bym tak samo zareagował

jacek 2015-11-04 10:08

trafił pusia i szybko poszedł umyc rękę,zeby jzakażenia nie dostać

Kepper 2015-11-04 14:20

zamknac idiote w jakim zakladzie bo komus wkoncu zrobi krzywde wszyscy wiedza co robi i kim jest a policja i straz maja to w d..e.

gang 2015-11-04 17:58

wyjeb*** mogli go jeszcze go skopać h**

eliminator 2015-11-04 18:37

Dobrze sku***owi do mnie też kiedyś podlecial z butelką skanczylo się tak samo

z.k.o 2015-11-04 20:02

za morde go i jeszcze raz

z.k.o 2015-11-04 20:04

za morde go i do tego śmietnika...

xxxxx 2015-11-04 20:04

to ten zryty pijany zaczepny cygan spod intrmarche dostał haha

hahahahah 2015-11-05 10:58

a ja sie zastanawiałem co to ze na kopera się szyby zatrzęsły :))))):)

ziom 2015-11-05 13:38

posprzątali a dalej w tym miejscu śmierdzi