Jury Top Model o Karolinie Pisarek - ''obłędna dziewczyna''

  • KW
  • 2015-11-03 07:51:26
Jury Top Model o Karolinie Pisarek - ''obłędna dziewczyna''
  • Foto: Top Model TVN

Kolejny odcinek programu Top Model za nami. W programie pozostało już tylko 8 zawodników, a wśród nich jest Karolina Pisarek, 18-latka ze Szczecinka.

2 listopada w poniedziałek mogliśmy oglądać zmagania Karoliny w dziewiątym odcinku programu emitowanego przez stację TVN. W każdym odcinku uczestnicy mają przed sobą kilka zadań do wykonania. Pierwsze zadanie związane było z nagraniem filmiku reklamowego. Jego czas musiał zmieścić się pomiędzy 15, a 30 sekund. Szczecinecczanka wylosowała reklamę napojów. Kolejne zadanie to sesja na wakeboardzie. W tym zadaniu, Karolina Pisarek zapozowała najlepiej i tym samym pokonała wszystkich. Niestety, innym uczestnikom nie podobało się to, że fotografia Karoliny po raz kolejny wygrała. Przyszłam tu dla siebie - podsumowała zazdrość innych uczestników Karolina Pisarek.

Ostatnie zadanie było niemałym zaskoczeniem dla modeli i modelek. Do domu modeli przybyli członkowie ich rodzin, co wywołało falę wzruszeń i radości. Bliscy nie przyjechali jednak bez celu - kolejnym zadaniem uczestników była sesja zdjęciowa właśnie z ich rodzinami. Zdjęcia były niejako odbiciem zdjęć z dzieciństwa. Trzymajcie za mnie kciuki, bo tu już nie ma przyjaźni - zwróciła się z takimi słowami do swoich rodziców Karolina Pisarek.

Zdjęcia oceniało jury programu Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz zaproszony gość Paulina Młynarska. Jesteś przykładem dziewczyny, która ma mniej tych centymetrów, jednak swoim blaskiem skutecznie to ukrywa - powiedziała Katarzyna Sokołowska do Karoliny Pisarek. Tutaj wyglądasz jak Kylie Minogue - ocenił fotografię Karoliny Marcin Tyszka.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: