[AUDIO] Sukcesy wokalistek SAPiKu na Festiwalu Piosenki Angielskiej!

  • KW
  • 2015-10-28 09:30:44
[AUDIO] Sukcesy wokalistek SAPiKu na Festiwalu Piosenki Angielskiej!
  • Foto: SAPiK

Szczecineckie wokalistki z kolejnymi sukcesami! W minionym tygodniu wzięły one udział w XIV Festiwalu Piosenki Angielskiej EYE 2015 w Widuchowej i zaprezentowały się doskonale.

Pomysł festiwalu narodził się w głowie miejscowego nauczyciela Pawła Wróbla. Od początku cały ciężar organizacji spoczywa na nauczycielach oraz uczniach Zespołu Szkół w Widuchowej. Pierwsza edycja tego festiwalu była spektakularnym osiągnięciem na arenie wojewódzkiej. Szybko okazało się, że do Widuchowej warto przyjeżdżać nawet z daleka. Impreza stała się żelaznym punktem na festiwalowej mapie Polski, a Widuchową odwiedzają wokaliści, którzy odnoszą sukcesy na najważniejszych konkursach w Polsce i Europie.

Podczas czternastej edycji festiwalu EYE świetnie zaprezentowały się wokalistki ze Studia Wokalnego prowadzonego w SAPiKu przez Krzysztofa „Ognia” Leśniewskiego. Pierwsze miejsce wyśpiewała Natalia Szczęśniak, a Julia Leśniewska otrzymała wyróżnienie. Dodajmy, że na tym prestiżowym festiwalu wystąpiła także Daria Adamczewska. Wokalistkom i ich opiekunowi serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

... 2015-10-28 18:41

Wystąpiła tez Lilit Minasyan i dostała wyróżnienie !

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: