Upalny Izrael i nowe zadania - Karolina Pisarek coraz bliżej finału Top Model

  • KW
  • 2015-10-26 22:39:13
Upalny Izrael i nowe zadania - Karolina Pisarek coraz bliżej finału Top Model
  • Foto: Top Model TVN, fot. Alexander Lipkin

Wczoraj, 26 października, na antenie TVN wyemitowany został kolejny odcinek programu Top Model. Karolina Pisarek, uczestniczka piątej edycji tego programu, w każdym odcinku radzi sobie doskonale i ma spore szanse dostać się do finału.

Za nami ósmy odcinek popularnego programu Top Model, w którym udział bierze, pochodząca ze Szczecinka, Karolina Pisarek. Tym razem uczestnicy Top Model udali się do upalnego Izraela, gdzie kolejny raz czekały na nich zadania do wykonania. Uczestnicy w tym odcinku musieli współpracować w grupach. Pierwsze zadanie to sesja zdjęciowa na ulicach, którą wykonywali modele i modelki podzieleni na grupy. Karolina Pisarek trafiła do grupy z Magdą i Samuelem. Ich zadaniem było odnalezienie kilku miejsc na mapie i wykonanie tam sesji zdjęciowej, w której najważniejsza był biżuteria. Mieszkanka Szczecinka nie była zadowolona z wykonania tego zadania - według niej zdjęcia były wykonane ze zbyt dużej odległości i było ich zdecydowanie za mało. Nie obyło się więc bez nerwów i pretensji do innych uczestników.

Drugie zadanie to casting u sławnych projektantów. Modelki udały się wraz z Joanną Krupą do projektantki Michal Negrin, natomiast Panowie wraz z Michałem Pirógiem do projektanta Davida Sassoona. W tym zadaniu Karolina wypadła najlepiej i w nagrodę otrzymała sukienkę projektu Negrin oraz udała się z częścią jury i z izraelską blogerką Korin Avraham na kolację.

Ostatnie zadanie we wczorajszym odcinku Top Model to sesja zdjęciowa w gorącym Morzu Martwym. Fotografie wykonał Alexander Lipkin. Karolina pozowała wraz Natalią i choć oceny jury związane ze zdjęciem były zróżnicowane to Karolina przeszła do kolejnego etapu. Dziewiąty odcinek Top Model na antenie TVN zostanie wyemitowany 2 listopada.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: