Reprezentacja UKS Gwda Wielka w Międzynarodowym Turnieju Badmintona w Sulęcinie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-10-20 14:54:07
Reprezentacja UKS Gwda Wielka w Międzynarodowym Turnieju Badmintona w Sulęcinie
  • Foto: Andrzej Buczacki

Skromna, bo zaledwie 4 osobowa reprezentacja UKS Gwda Wielka wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Badmintona w Sulęcinie k/Gorzowa Wlkp. W turnieju tym brali udział zawodnicy z Niemiec i wielu regionów Polski. Nasza młodzież przystąpiła do walki bez żadnych kompleksów, pomimo iż swoje pojedynki przyszło im toczyć z zawodnikami dorosłymi.

Klub UKS Gwda Wielka, reprezentowało dwóch juniorów młodszych Łukasz i Karol Jasionas, junior starszy Piotr Kozioł i Darek Schmidt jedyny senior w tej grupie.  Największy sukces odniosła nasza para deblowa Piotrek Kozioł (16 lat) i Darek Schmidt (27 lat), która wywalczyła 2 miejsce, w grze pojedynczej Piotrek Kozioł zajął 4 miejsce a juniorzy młodsi Karol i Łukasz Jasionas dostali się do ćwierć finałów ocierając się o pozycje medalowe.

W sobotę 24.10.2015 UKS Gwda Wlk. organizuje własny ogólnopolski turniej badmintona. Zaproszono licznych zawodników i gości z całej Polski, będzie czas na rewanże.

W imieniu Zarząd UKS zapraszamy wszystkich chętnych badmintonistów do wzięcia udziału w turnieju. Początek o godzinie 9.00 W Sali sportowej w Gwdzie Wielkiej przy ulicy Polnej

 Info: Zarząd UKS

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: