Zjednoczona Lewica przedstawiła program i kandydatów do parlamentu

  • KW
  • 2015-10-20 14:43:23
Zjednoczona Lewica przedstawiła program i kandydatów do parlamentu
  • Foto: TV Gawex

Dzisiaj (20.10) w siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Szczecinku odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiono kandydatów do parlamentu reprezentujących Zjednoczoną Lewicę oraz ich program wyborczy.

Zjednoczona Lewica to szczególny projekt. Pokazuje on, że różne formacje polityczne mogą się porozumieć wokół spraw, które należy rozwiązywać - rozpoczął konferencję Stanisław Wziątek, kandydat do Sejmu z listy Zjednoczonej Lewicy. Potrafiliśmy porozumieć się ponad podziałami politycznymi, przygotowaliśmy konkretny program w skali kraju i naszego regionu - dodał S. Wziątek. Jak zaznacza kandydat na posła, program Zjednoczonej Lewicy adresowany jest zarówno do ludzi młodych, którzy muszą mieć stworzone szanse i perspektywy na rozwój, a także dla osób starszych, które potrzebują opieki, szacunku i wsparcia. Ugrupowanie nie zapomina także o przedsiębiorcach. To oni tworzą nasz dostatek i perspektywę na realny rozwój w biznesie - powiedział podczas konferencji Stanisław Wziątek. 

Udział w dzisiejszej konferencji wzięła część kandydatów do parlamentu z ugrupowania Zjednoczona Lewica, m.im. Poseł Andrzej Lewandowski, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Senioralnej, Małgorzata Chyła, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego z oddziału w Koszalinie, Andrzej Niski, samorządowiec i radny Koszalina, Danuta Pietrzela, pielęgniarka, Juliusz Adel, partia Zielonych, nauczyciel i ekolog oraz Remigiusz Pęczek, były żołnierz pochodzący z Bornego Sulinowa, Mirosław Siedlecki, dowódca, Marian Kryska, chirurg, lekarz. Gościem konferencji był Bogusław Liberadzki, Poseł Parlamentu Europejskiego. To jest wyjątkowa ekipa osób, która jest niezwykle przygotowana do realizacji programu Zjednoczonej Lewicy. Ekipa ta ma w sobie wielką energię - przekonywał S. Wziątek.

Relacja z konferencji już jutro, 21 października w TV GAWEX. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: