Karolina Pisarek w najlepszej dziewiątce Top Model

  • KW
  • 2015-10-20 08:11:32
Karolina Pisarek w najlepszej dziewiątce Top Model
  • Foto: Top Model TVN

Za nami kolejny odcinek programu Top Model, w którym udział bierze mieszkanka Szczecinka, 18-letnia Karolina Pisarek.

Kolejny odcinek to kolejne wyzwania dla uczestników programu. Nie inaczej było wczoraj (19.10), gdzie podczas emisji Top Model w stacji telewizyjnej TVN mogliśmy śledzić kolejne zmagania o dostanie się do finału przez modeli i modelki. Tym razem na uczestników czekały trzy zadania. Pierwsze z nich, dość nietypowe, miało miejsce na stacjach metra i w samym metrze. Uczestnicy Top Model musieli wybrać sobie ubrania, ubrać się i zdążyć wejść do metra, a wszystko w czasie 2 minut. W metrze czekał fotograf, który robił zdjęcia wszystkim uczestnikom. Taka sytuacja powtórzyła się trzykrotnie, a na każdej ze stacji metra czekały ubrania w danej stylistyce: biznes, fashion i czerwony dywan. Karolina poradziła sobie doskonale z tym zadaniem, udało jej się za każdym razem wejść do metra.

Drugie zadanie to autorski pokaz bielizny. Modele i modelki musieli wykazać się zdolnością pracy w grupie. Podzielili się oni na dwie drużyny i samodzielnie przygotowali pokaz bielizny. Szczecinecczanka także i w tym zadaniu poradziła sobie bardzo dobrze. Karolina była najlepsza - usłyszeliśmy od zaproszonego gościa, Katarzyny Strusińskiej, modelki pochodzącej z Polski, a pracującej w USA.

Trzecie zadanie to sesja sportowa w hali lekkoatletycznej. Karolina Pisarek wcieliła się w rolę sprinterki, a efekt jej pracy na tej sesji widoczny jest na zdjęciu powyżej. Zdjęcia podczas tej sesji wykonał fotograf Robert Wolański.

Ostatecznie Karolina wypadła bardzo dobrze i przeszła do kolejnego odcinka, który zostanie wyemitowany 26 października w TVN. W tym odcinku dziewięcioosobowa ekipa Top Model uda się do Izraela. Trzymamy kciuki za mieszkankę naszego miasta, która jest coraz bliżej finału!

Komentarze (2)

Pluskwa 2015-10-20 15:05

Gratulacje dla naszej piękności!!!

2015-10-21 13:33

znam ją

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: