Tragiczny wypadek na trasie Czaplinek-Siemczyno

  • KW
  • 2015-10-17 16:36:05
Tragiczny wypadek na trasie Czaplinek-Siemczyno
  • Foto: www.gcr.czaplinek.pl

W dniu 17.10.2015r. o godzinie 10:00 miał miejsce wypadek na drodze krajowej nr 20 w okolicach miejscowości Niwka, na trasie Czaplinek-Siemczyno.

Służby po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdziły, że samochód osobowy Opel Vectra wpadł w poślizg, odbił się od drzewa, wpadł do rowu i dachował. Jedna z osób poszkodowanych wypadła z samochodu, natomiast druga w stanie ciężkim znajdowałą się wewnątrz auta. Polecono zabezpieczyć miejsce zdarzenia, stworzyć dostęp do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych i ewakuować go za pomocą deski ortopedycznej. Po ewakuacji rozpoczęto resuscytację krążeniowo - oddechową, następnie przekazano poszkodowanego do karetki pogotowia - mówią strażacy z OSP Czaplinek. Po oględzinach policyjnego technika miejsce zdarzenia protokolarnie przekazano policji oraz wprowadzono ruch wahadłowy.

Z informacji policji wynika, że kierujący Oplem 32-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w Wałczu. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp OSP Siemczyno, 2 zastępy JRG Drawsko Pomorskie, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz 3 Radiowozy Policji.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: