Dachowanie na DK nr 20

  • KW
  • 2015-10-16 18:13:27
Dachowanie na DK nr 20
  • Foto: czytelnik

Dzisiaj (16.10) około godziny 17:00 na drodze krajowej nr 20 doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba została przetransportowana do szczecineckiego szpitala.

Jak poinformował nas czytelnik, do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło na zakręcie, na trasie między Jeleninem a Przyjezierzem na DK nr 20. Samochód jadący w stronę Szczecinka zahaczył kołem o mokrą trawę na poboczu, kierowca stracił panowanie nad kierownicą i zaczęło nim rzucać po jezdni. Kierowca Skody Roomster poruszający się od strony Szczecinka widząc, że jadący z naprzeciwka samochód zjeżdża ukośnie na jego pas, zaczął hamować i skręcać w lewo, żeby go wyminąć. Niestety, było już za późno i doszło do zderzenia przednim prawym bokiem Skody z tyłem drugiego samochodu, który wypadł w pole i zaczął dachować. Kierowca oraz pasażerka skody wyszli z samochodu o własnych siłach. Pasażer dachującego samochodu miał rozciętą głowę i został zabrany przez pogotowie do szpitala, natomiast kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku.

Tą informację otrzymaliśmy od czytelnika. Jeśli jesteś świadkiem takiego zdarzenia napisz na www.gawex.pl/cynk lub wyślij sms pod numer 513 036 176.

Dachowanie na DK nr 20

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: