''Szczecinek dla aktywnych'' w magazynie ''Świat, podróże, kultura''

  • KW
  • 2015-10-16 07:48:54
''Szczecinek dla aktywnych'' w magazynie ''Świat, podróże, kultura''
  • Foto: SzLOT

Obszerny artykuł opisujący Szczecinek jako miejsce dla aktywnych, pojawił się w najnowszym numerze magazynu pokładowego o tematyce podróżniczej Polonus.

Dla uprawiających sporty wodne Szczecinek to miejsce wręcz wymarzone… Ale i miłośnicy historii oraz zabytków też znajdą tu dla siebie coś ciekawego. Miasto leży nad rozległym i czystym jeziorem Trzesiecko, a na gości czeka tu wspaniały kompleks rekreacyjny – WakePark Szczecinek - tak opisano nasze miasto w magazynie ''Świat, podróże, kultura''.

Magazyn przeznaczony jest dla pasażerów autokarów Polonus, które odbywają kursy krajowe oraz międzynarodowe. Papierową wersję magazynu można otrzymać więc podczas podróży jednym z autokarów lub na Dworcu Zachodnim w Warszawie, w salonie dla podróżujących Polonusem. Najnowsze wydanie z artykułem o Szczecinku dystrybuowane będzie również na tegorocznych Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Wersja elektroniczna całego wydania magazynu dostępna jest pod linkiem: http://magazynswiat.pl/wp-content/uploads/2015/10/047_2015_pazdziernik-listopad.pdf oraz sam artykuł o Szczecinku na stronie internetowej magazynu: http://magazynswiat.pl/17019/szczecinek-dla-aktywnych.html

W najnowszym numerze magazynu opublikowany został również materiał o Zachodniopomorskich perełkach z Certyfikatem POT, w tym o WakeParku Szczecinek, który w tym roku aspiruje do otrzymania Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej (do przeczytania tutaj: http://magazynswiat.pl/17003/zachodniopomorskie-perelki-z-certyfikatem-pot.html). O tym czy WakePark Szczecinek zostanie certyfikowanym Produktem Turystycznym dowiemy się już w piątek, 16 października na gali wręczenia Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej, która odbędzie się na targach TOUR SALON w Poznaniu. Trzymamy kciuki!

info: SzLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: