Pijani wyrywali śmietniki i rzucali je na ulicę

  • KW
  • 2015-10-13 13:19:26
Pijani wyrywali śmietniki i rzucali je na ulicę
  • Foto: TV Gawex

Minionej nocy (12-13 października) szczecineccy policjanci zatrzymali dwie młode osoby, które wyrywały przymocowane do ulicznych lamp śmietniki i zawartość tych śmietników wysypywały na jezdnię.

Do zdarzenia doszło na ulicy Szafera. Dwie młode osoby, znane szczecineckim funkcjonariuszom policji, wyrywały śmietniki przymocowane do ulicznych latarni, po czym rzucały je na jezdnię, wysypując tym samym ich zawartość - mówi Anna Matys, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. 19-letnia kobieta i 20-letni mężczyzna podczas zatrzymania na ''gorącym uczynku'' byli w stanie nietrzeźwym, a kiedy policjanci legitymowali parę, doszły do nich kolejne dwie osoby, które były wulgarne i zakłócały spokój publiczny. Osoby te zostały za to ukarane mandatami, a 19-latka i o rok starszy mężczyzna noc spędzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu usłyszą oni zarzut zniszczenia mienia - podsumowuje A. Matys. 

Komentarze (1)

Jerzy 2015-10-13 14:21

Jeszcze o tych osobach usłyszymy w kronikach policyjnych. W opisie zostanie podana informacja,że uczyniły to osoby znane szczecineckim funkcjonariuszom policji.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: