Fitneski z Mistrzostw Polski wróciły z medalami

  • Andrzej Nadolny
  • 2015-10-12 19:35:23
Fitneski z Mistrzostw Polski wróciły z medalami
  • Foto: KS Darzbór

10 października we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski w Fitness Dzieci. Szczecineckie Fitneski wróciły z nich z medalami.

Szczecinek był reprezentowany przez zawodniczki Akrobatycznego Klubu Sportowego "Darzbór" i Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka". Dziewczęta godnie reprezentowały kluby - zawodniczki AKS "Darzbór" Maya Bartoszek i Lidia Stańczykowska były bezkonkurencyjne w swojej kategorii wiekowej. Tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej 8 - 9 lat zdobyła Maya Bartoszek srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski w tej samej kategorii wiekowej wywalczyła Liwia Stańczykowska. Kolejny tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej 12- 13 lat zdobyła uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 Karolina Pietrzyk reprezentantka UKS "Szóstka" Szczecinek.

W klasyfikacji drużynowej AKS "Darzbór" uplasował się na II miejscu, a drużyna UKS "Szóstka" na V miejscu. Mistrzostwa Polski były jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, które odbędą 24-26.10.2015r w Budapeszcie. Trenerkami zawodniczek są Wioletta Szydlak i Katarzyna Andrzejewska.

Gratulujemy sukcesów tak młodym zawodniczkom!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: