Za nami Konkurs Skoku Wzwyż w Barwicach

  • KW
  • 2015-10-12 09:55:12
Za nami Konkurs Skoku Wzwyż w Barwicach
  • Foto: TV Gawex

W piątek, 9 października, odbył się jubileuszowy X Ogólnopolski Konkurs Halowy Skoku Wzwyż, któremu towarzyszyło hasło "Wielkie skakanie w małych Barwicach". Impreza, która odbyła się pod patronatem Starosty Powiatu Szczecineckiego miała charakter integracyjno-pokazowy, a wystąpiła w niej czołówka zawodników z Polski i z regionu.

Wśród zaproszonych skoczków w Barwicach zobaczyć mogliśmy wielu tegorocznych medalistów Mistrzostw Polski, Europy oraz finalistów Mistrzostw Świata. W gronie skoczków nie za brakło medalistów Igrzysk Paraolimpijskich z Londynu. Macieja Lepiaty oraz Łukasza Mamczarza. Po raz kolejny zobaczyliśmy bardzo lubianego w Barwicach najlepszego polskiego weterana skoku wzwyż, 61 – letniego Dariusza Bednarskiego, który cztery lata temu w Barwicach ustanowił halowy rekord Polski.

Tak jak w ubiegłych latach była możliwość spotkania się z uznanymi skoczkami i zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia. To również miłe i wartościowe spotkania z młodymi lekkoatletami, którzy, być może, zainspirują młodych ludzi do uprawiania sportu. I być może będzie to właśnie lekkoatletyka.

Tegoroczny konkurs skoku wzwyż w Barwicach był bardzo atrakcyjny i emocjonujący. Udział w konkursie tak dużej liczby wybitnych skoczków wzwyż w jednym miejscu i czasie nie zdarza się często. Z całą pewnością zaproszeni skoczkowie pokazali wielkie sportowe widowisko, któremu warto było poświęcić swój czas.

Obszerna relacja z imprezy już dzisiaj, 12.10 programie TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: