Strażacy PSP z całego województwa rywalizują w Halowej Piłce Nożnej w Szczecinku

  • KW
  • 2015-10-07 11:27:54
Strażacy PSP z całego województwa rywalizują w Halowej Piłce Nożnej w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

W środę, 7 października w Szczecinku rozpoczęły się dwudniowe zmagania strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w ramach XI Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Państwowej Straży Pożarnej w Halowej Piłce Nożnej. Bierze w nich udział 20 strażackich drużyn, w tym szczecinecka.

Mistrzostwa halowej piłki nożnej będą trwały dwa dni - środę i czwartek (7-8.10). Toczą się one w obiektach OSiR przy ul. Jasnej 4 i ul. Wiatracznej 5 w Szczecinku i bierze w nich udział 20 drużyn. Pierwsze mecze rozegrane zostały o godzinie 9:30. Dzisiaj, 7 października grupa A i B rozgrywa mecze w hali sportowej przy ul. Wiatracznej 5, natomiast grupa C i D w hali sportowej przy ul. Jasnej 4. W grupie C gra również reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Szczecinek. Natomiast w dniu 8 października br. od godziny 9:30 finałowe grupy E i F (po dwie najlepsze drużyny z grup A, B, C, D) rozegrają mecze w hali sportowej przy ulicy Jasnej.

Na zawodach wojewódzkich każda powiatowa komenda wystawia swoje drużyny. Dlatego dzisiaj do Szczecinka przyjechało takich drużyn 20 z całego województwa zachodniopomorskiego - mówi Jacek Dylewski z PSP Szczecinek. Poziom rywalizacji ocenimy na zakończeniu zawodów, niemniej jednak jestem bardzo zadowolony z wyniku, który uzyskała szczecinecka komenda w pierwszym meczu, gdzie wygraliśmy z drużyną z Bornego Sulinowa - dodaje. Strażacy ze Szczecinka zapewniają, że zrobią wszystko, aby wypaść jak najlepiej na swoim terenie. Tym bardziej, że do turnieju przygotowywali się już kilka tygodni wcześniej. Jak mówi nam Marcin Brzozowski z drużyny PSP Szczecinek, spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu na hali, nie zawsze mógł być cały komplet uczestników, jednak daliśmy radę się przygotować i jesteśmy dobrej myśli. Teraz pozostaje nam dać z siebie wszystko i zająć wysoką pozycję w tym turnieju. 

My trzymamy kciuki i w imieniu naszej reprezentacji, wszystkich kibiców halowej piłki nożnej, serdecznie zapraszamy do obejrzenia zaciętych zmagań i dopingowania szczecineckim strażakom.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

itan 2015-10-07 11:53

Krzychu więcej uśmiechu hehe

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: