Karolina Pisarek coraz bliżej finału Top Model

  • KW
  • 2015-10-06 08:46:22
Karolina Pisarek coraz bliżej finału Top Model
  • Foto: Top Model www.topmodel.tvn.pl / Piotr Domagała

Karolina Pisarek, mieszkanka Szczecinka nadal walczy o zwycięstwo w programie Top Model. Po pierwszych zadaniach w programie do wykonania przyszedł czas na kolejne. Tym razem na uczestników czekała nauka chodzenia po wybiegu, pokaz mody z przeszkodami, a także sesja zdjęciowa nago lub z partnerami - robakami, wężami czy pająkami.

W piątym odcinku programu Top Model uczestnicy musieli najpierw zmierzyć się z wybiegiem, z przeszkodami. Podczas oficjalnego pokazu, w którym wzięło udział jury oraz zaproszony gość, uczestnicy musieli przejść pomiędzy ruchomymi wahadłami, tak aby nie spaść z wybiegu. Kolejnym zadaniem była sesja zdjęciowa nago lub w obecności robaków, węży lub pająków. Karolina Pisarek wybrała pozowanie z pełzającymi po jej całym ciele robakami. Nie mniej jednak, pomimo strachu, poradziła sobie z tym zadaniem. Jeżeli przeżyłaś taką sytuację to znaczy, że jesteś gotowa żeby pracować w najtrudniejszych warunkach i gratuluję - każdy fotograf będzie chciał z tobą wyjechać w tropiki, bo choćby nie wiem co będzie wiedział, że wróci z super sesją - powiedział Marcin Tyszka podczas oceny sesji zdjęciowych uczestników o Karolinie Pisarek.  

Mieszkanka naszego miasta, 18-letnia Karolina jest już w najlepszej dwunastce programu Top Model. Zbliża się więc tym samym do wielkiego finału, który odbędzie się w grudniu br. Jak sobie poradzi w następnych zadaniach? Przekonamy się już niebawem, a kolejny odcinek już w poniedziałek, 12 października w TVN.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: