Udany występ badmintonistów z Gwdy Wielkiej

• 2015-10-05 15:22:27

8-osobowa ekipa UKS Gwda Wielka wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Badmintona o Puchar Wójta w Santoku. Był to bardzo udany występ, gdyż badmintoniści zajęli trzy 1, jedno 2 i jedno 3 miejsce.

W konkurencji dziecięcej U 15 I miejsce zajął Maciej Zabuski, a Martyna Fiedorowicz była III. W kategorii gier pojedynczych „Open” I miejsce zdobył Dariusz Schmidt, a IV był Bartek Jakimiec, natomiast w kategorii gry podwójne na I miejscu uplasował się Dariusz Schmidt, a II miejsce zajął Bartek Jakimiec. Jak zaznaczają uczestnicy, turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a uczestniczyło w nim prawie 80 zawodników. Teraz drużyna z Gwdy Wielkiej przygotowuje się do turnieju, który odbędzie się we Gwdzie Wielkiej, w dniach 24 i 25 października, a w listopadzie czeka ich wyjazd na turniej międzynarodowy.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

info: Zarząd UKS Gwda Wielka