Konwencja wyborcza kandydatki do Sejmu Małgorzaty Golińskiej

  • KW
  • 2015-10-04 14:01:29
Konwencja wyborcza kandydatki do Sejmu Małgorzaty Golińskiej
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (03.10) w CK Zamek odbyła się konwencja wyborcza Małgorzaty Golińskiej. Było to również oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej kandydatki do Sejmu.

Na uroczystą konwencję przybyli przede wszystkim honorowi goście – poseł Czesław Hoc oraz poseł Stefan Strzałkowski, a także działacze z Klubu Prawa i Sprawiedliwości, radni oraz mieszkańcy naszego miasta.

Na spotkaniu zaprezentowano spot wyborczy Małgorzaty Golińskiej, a następnie kandydatka pokrótce przedstawiła swój plan wyborczy, w którym podkreśliła, że przede wszystkim zamierza słuchać swoich wyborców, a także postawić na rozwój rodziny. Podkreśliła również, że są sprawy w mieście i w regionie, które powinny być załatwiane ponad podziałami partyjnymi, takie jak np. budowa drogi S-11. Kandydatka zapowiedziała również, że po wygranych wyborach nie zamierza ograniczać się do współpracy tylko i wyłącznie z ludźmi ze swojego środowiska partyjnego.

Na sobotnim spotkaniu przedstawiono również komitet honorowy złożony ze znanych osób naszego miasta, który udzielił poparcia Pani Golińskiej w nadchodzących wyborach. Są to m.in. Joanna Pawłowicz, Roman Matuszak, Józef Słupek, Andrzej Grobelny, Krzysztof Radzymiński, Szymon Cieślar oraz Jerzy Dudź. 

Relacja z konwencji niebawem w TV GAWEX.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: