Zderzenie dwóch aut przy stacji w Silnowie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-10-01 21:53:09
Zderzenie dwóch aut przy stacji w Silnowie
  • Foto: OSP Łubowo

Dzisiaj 01.10 o godz.16:30, w miejscowości Silnowo, na drodze krajowej nr. 20, przy stacji benzynowej ORLEN doszło do groźnego wypadku drogowego.

Jak twierdzą świadkowie wypadku, kobieta jadąca samochodem marki Peugot włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie zachowała należytej ostrożności i wjechała wprost pod samochód marki Seat,  poruszający się drogą z pierwszeństwem przejazdu. Samochód ten jechał od strony Szczecinka.

Pomimo dużej siły uderzenia, kierująca Peugotem kobieta wyszła z auta o własnych siłach. Kierowca drugiego pojazdu został wydobyty z pojazdu, z pomocą służb, a następnie przetransportowany do karetki na desce ortopedycznej, w pozycji leżącej. Poszkodowani zostali przewiezieni do Szczecineckiego szpitala, gdzie udzielono im pomocy. Na miejscu zdarzenia stawił się1 zastęp OSP Łubowo, Borne Sulinowo, 2 zastępy JRG Szczecinek, 2 karetki pogotowia, 3 radiowozy Policji oraz  Komendant Powiatowy PSP w Szczecinku. Usuwanie szkód  i utrudnienia w ruchu drogowym  trwały do godz 19:00. Obecnie droga jest przejezdna.

info: OSP Łubowo

Zderzenie dwóch aut przy stacji w Silnowie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: