Uczestniczka programu Top Model, Karolina Pisarek, na okładce magazynu Glamour

  • KW
  • 2015-09-23 15:10:53
Uczestniczka programu Top Model, Karolina Pisarek, na okładce magazynu Glamour
  • Foto: Glamour.pl

Karolina Pisarek, mieszkanka Szczecinka, najpierw dostała się do programu Top Model, a teraz pojawi się na okładce magazynu dla kobiet Glamour wraz z innymi uczestniczkami.

21 września dowiedzieliśmy się, że 18-letnia Karolina Pisarek dostała się do programu Top Model emitowanego w telewizji TVN i tym samym rozpoczęła zmagania o zwycięstwo, 100 tysięcy złotych oraz podpisanie kontraktu z agencją modelek. W najbliższy poniedziałek, 28 września, wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu, w którym zobaczymy czternastkę przebywającą już w domu modeli, w tym także mieszkankę naszego miasta, zmagających się z rożnymi wyzwaniami modowymi. W każdym odcinku z udziałem w Top Model będzie musiał pożegnać się jeden z uczestników.

Tymczasem jutro (24.09) w sprzedaży pojawi się nowe wydanie magazynu Glamour, z dwoma okładkami do wyboru, na których widnieli będą wszyscy uczestnicy programu. Kobiety pozowały z ubiegłoroczną zwyciężczynią programu Osi Ugonoh, natomiast mężczyźni ze zdobywcą drugiego miejsca, Michałem Baryzą. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: