WIDEO: ''Borne Sulinowo przywitało nas wódką i ogórkami'' - blogerzy ''Aż Po Morze'' w Bornem

  • KW
  • 2015-09-22 10:09:47
WIDEO: ''Borne Sulinowo przywitało nas wódką i ogórkami'' - blogerzy ''Aż Po Morze'' w Bornem
  • Foto: TV Gawex

21 września Borne Sulinowo odwiedzili blogerzy, którzy w ramach akcji ''Aż Po Morze'' przez cztery tygodnie podróżują po Pomorzu Zachodnim i relacjonują w formie pisemnej oraz wideo to, co zobaczyli i jak spędzili czas.

Borne Sulinowo przywitało nas badaniami wojskowymi, wódką i ogórkami. A zaraz potem siedzieliśmy już na czołgu czując się jak czterej pancerni, choć było nas dwóch. Dzień dopełniony rundką paintballa można uznać za iście wojskowy, a podobno jutro czeka nas jeszcze więcej! Tak się spełnia chłopięce marzenia :) - napisali na blogu www.azpomorze.pl podróżnicy Matt oraz Marcin, którzy wczoraj przyjechali do Bornego Sulinowa w ramach akcji organizowanej przez Pomorze Zachodnie. Przypomnijmy, projekt powstał w 2014 z myślą o stworzeniu nowej definicji Pomorza Zachodniego. Pomysłodawcy chcą pokazać, że zachodniopomorskie to nie tylko wypoczynek na plaży w wakacje, ale również region charakteryzujący się setkami miejsc aktywnego wypoczynku połączonych z wyjątkowo malowniczą przyrodą, również po sezonie. W projekcie AżPoMorze odkrywane są uroki Pomorza Zachodniego dla tych, którzy o nich nie wiedzą.

Tegoroczna trasa projektu ''Aż Po Morze'' przebiega między innymi przez Borne Sulinowo i Szczecinek. Wczoraj blogerzy odwiedzili Borne Sulinowo, gdzie relację wideo oraz opis możemy zobaczyć na stronie internetowej http://azpomorze.pl/2015/09/21/tydzien-3-dzien-1-borne-sulinowo/. Natomiast dzisiaj (22.09) Matt oraz Marcin będą zwiedzali nasze miasto. Jak im się spodoba w Szczecinku? Niebawem się przekonamy, tymczasem sprawdźmy, jak bawili się w Bornem Sulinowie. Poniżej prezentujemy relację wideo wykonaną przez podróżników.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Tak 2015-09-22 14:31

I Tak to właśnie będzie, że zostaną w bornem sami fanatycy wojenek i zabaw a nie będzie miejsca dla ludzi , którzy chcieli by normalnie żyć i pracować. Takie niby nowoczesne miasto a nie ma nic do zaoferowania przedsiębiorcom WSTYD !

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: