Blogerzy akcji ''Aż Po Morze'' jutro odwiedzą Szczecinek

  • KW
  • 2015-09-21 10:39:21
Blogerzy akcji ''Aż Po Morze'' jutro odwiedzą Szczecinek
  • Foto: Wizyta blogerki Anity Demianowicz w Szczecinku w ramach akcji

Wraz z 1 września rozpoczęła się druga edycja projektu AżPoMorze, organizowanego przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki. Tak jak w roku ubiegłym Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna wraz z Centrum Konferencyjnym Zamek - SAPiK, również teraz została partnerem akcji.

Projekt ma na celu zaprezentować Pomorze Zachodnie jako region atrakcyjny turystycznie, charakteryzujący się nie tylko dostępnością morza, ale również setkami innych miejsc aktywnego wypoczynku połączonych z wyjątkowo malowniczą przyrodą, również po sezonie. W 2014 roku blogerka Anita Demianowicz na blogu przygotowanym w ramach akcji AżPoMorze dzieliła się z czytelnikami wrażeniami z pobytu w naszym pięknym mieście, podsumowując, że Szczecinek naprawdę podbił jej serce. Pisaliśmy o tym w artykule: W Szczecinku można się zakochać! - wizyta blogerki Anity Demianowicz.

W tym roku, a dokładnie 22 września Szczecinek odwiedzą dwie osoby: podróżnik z Anglii, Matt Scott oraz podróżnik z Polski, Marcin Mossakowski. Tegoroczna relacja z podróży blogerów będzie jeszcze ciekawsza. Oprócz zdjęć i opisów pojawią się również filmy nagrywane podczas zachodniopomorskiej podróży. Wszystko do obejrzenia będzie na stronie internetowej http://www.azpomorze.pl.

Relacja z tej wizyty już jutro (22.09) w TV GAWEX. Zapraszamy!

info: SzLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: