Weekend pełen motoryzacyjnych atrakcji w Koszalinie

  • KW
  • 2015-09-19 15:35:45
Weekend pełen motoryzacyjnych atrakcji w Koszalinie
  • Foto: TV Gawex

W Koszalinie trwają XX Targi Motoryzacyjne. W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich obejrzeć możemy kilkadziesiąt samochodów kilkunastu marek.

Weekend 19-20 września to z pewnością weekend nowoczesności i klasyki, a wszystko to w jednym miejscu - Koszalinie. W ramach targów motoryzacyjnych, organizatorzy przygotowali atrakcje, które odbywają się w wewnątrz i na zewnątrz hali Widowiskowo Sportowej. W jednym miejscu spotkać możnemy kilkanaście modeli aut. Swoje najciekawsze, najnowsze i naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznym auta prezentują dealerzy z Koszalina, Słupska i Gdyni.

Natomiast przed halą prezentują się, w ramach pierwszego Retro Salonu, auta, jednoślady oraz inne pojazdy, które dawno temu osiągnęły „pełnoletność”, pamiętające czasy PRL-u, ale również kilka egzemplarzy z okresu międzywojennego, m.in. Fiaty 125p i 126p, Polonezy, Trabanty, Syreny, Mercedesy, Volkswageny, Zaporożce, Wartburgi, Ople czy długo królujące na polskich drogach Syrenki, ale także ciągniki. Wiele z tych pojazdów to „perełki”, pojedyncze egzemplarze, produkowane w ograniczonej ilości.

XX Targi Motoryzacji i Retro Salon odbywają się od 19 do 20 września. Pierwszego dnia targi będą otwarte w godzinach: 10:00 – 18:00, zaś drugiego w godzinach: 10:00 – 17:00.

Relacja z targów niebawem w TV GAWEX. Zapraszamy!

info: www.it-pomorze.pl

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: