Skrzat Cup 2015. Maluchy grają w piłkę nożną na szczecineckim stadionie

  • KW
  • 2015-09-18 14:45:09
Skrzat Cup 2015. Maluchy grają w piłkę nożną na szczecineckim stadionie
  • Foto: TV Gawex

Na szczecineckim stadionie trwa mini turniej piłki nożnej, w którym biorą udział najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Skrzat Cup, bo tak nazwano tę imprezę, zorganizowany został po raz kolejny przez Akademię Piłkarską Szczecinek.

Do wspólnej zabawy organizatorzy zaprosili dzieci z rocznika 2009 i młodszych. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa. Łącznie w turnieju bierze udział 16 drużyn z 13 szczecineckich placówek. Natomiast na widowni, w roli kibiców, zebrała się spora grupa rodziców, dziadków, rodzeństwa oraz mieszkańców Szczecinka, którzy energicznie kibicują najmłodszym. Zespoły grają na czterech boiskach, a chodzi tu głównie o dobrą zabawę. Absolutnie nikt tutaj nie wymaga sportowej rywalizacji - mówi Szymon Bibik, Prezes Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Oczywiście nikt stadionu nie opuści z pustymi rękoma. Wszyscy otrzymają puchary, pamiątkowe medale oraz gadżety - dodaje.

Trzeba przyznać, że pogoda dzisiaj dopisała, humory oraz frekwencja także, więc pozostaje nam życzyć wszystkim uczestnikom dobrej zabawy przed rozpoczynającym się weekendem.

Relacja z turnieju niebawem na antenie TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: