Szczecineccy radni podziękowali Eugeniuszowi Szybistemu

  • KW
  • 2015-09-14 09:43:28
Szczecineccy radni podziękowali Eugeniuszowi Szybistemu
  • Foto: TV Gawex

Dzisiejsza (14.09) sesja Rady Miasta Szczecinek rozpoczęła się bardzo miłym akcentem. Radni podziękowali za współpracę wieloletniemu dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji Eugeniuszowi Szybistemu, który z dniem 1 sierpnia 2015 roku przeszedł na emeryturę.

O tym, że Eugeniusz Szybisty, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku, odchodzi na emeryturę informowaliśmy już w maju br. Zarządzanie sportową jednostką w naszym mieście przez E. Szybistego trwało dziesięć lat. Przez 10 lat naszej współpracy wykazał się on dużym zaangażowaniem, a każda impreza przygotowana była przez niego z wielką starannością - tak mówił o byłym Dyrektorze OSiRu Daniel Rak, zastępca Burmistrza Szczecinka. Dlatego też od 1 sierpnia br. dotychczasowy dyrektor przeszedł na emeryturę, a nowym dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku został Maciej Makselon. Pisaliśmy o tym w artykule: ''DYREKTOR SZYBISTY WYSOKO ZAWIESIŁ POPRZECZKĘ...'' - ROZMOWA Z MACIEJEM MAKSELONEM, NOWYM DYR. OSIR

Radni wraz z Burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem oraz zastępcą Burmistrza Danielem Rakiem podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta oficjalnie podziękowali Eugeniuszowi Szybistemu za wieloletnią współpracę. Burmistrz Szczecinka odczytał laudację, a radni wręczyli mu prezent w postaci... saksofonu, życząc owocnego rozwijania swojej pasji.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: