Kronospan nabył dwie drogi

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-09-11 12:13:08
Kronospan nabył dwie drogi
  • Foto: TV Gawex

Do tej transakcji powiat przymierzał się od dłuższego czasu. Chodzi o sprzedaż dwóch odcinków drogi dla firmy Kronospan, m.in. część ulicy Waryńskiego (1.62 ha) oraz ul. Leśnej (0,32 ha), które usytuowane są wzdłuż siedziby firmy produktów drewnopochodnych w Szczecinku.

Na chwilę obecną można jeszcze korzystać z tej drogi, jednak nieuniknione jest, że na dniach pojawi się tam informacja o tym, iż ten odcinek terenu należy już do firmy Kronospan.

Jak podkreśla rzecznik starostwa powiatowego, ta inwestycja w żaden sposób nie będzie utrudniać dojazdu do pobliskich posiadłości osobom prywatnym, gdyż w tym celu została wyznaczona nowo powstała droga w kierunku na Żółtnicę.

W przyszłości ma tam powstać węzeł „Szczecinek - Wschód” biegnący wzdłuż drogi ekspresowej S11 łączący się z ulicami Leśną i Strefową. Transakcja ta została sfinalizowana w ciągu ostatnich dni. Cała inwestycja kosztowała firmę Kronospan około 1, 600 000 zł. - powiedział rzecznik starostwa powiatowego, Marcin Tadzik.

Komentarze (3)

mirek 2015-09-11 22:52

niech może Pan starosta pofatyguje się na ulice leśną i zobaczy jak to jest odległość, przejść się z leśnej nową ulica "strefową" do miasta. Najlepiej po ciemku i podczas intensywnych opadów deszczu. zapraszam Pana starostę do codziennych marszów do pracy tą droga ( na około). dodatkowo droga pozbawioną chodnika!!!

patrick 2015-09-13 07:55

widać za pieniądze można wszystko

Ja 2015-09-13 23:43

Hahah krono może wszystko xd

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: