Zgarnij wejściówki do Parku Wodnego w Koszalinie!

  • KW
  • 2015-09-15 09:05:51
Zgarnij wejściówki do Parku Wodnego w Koszalinie!
  • Foto: TV Gawex

Gorące lato już za nami, pogoda nas niestety nie rozpieszcza, dlatego na pocieszenie przygotowaliśmy dla abonentów Gawex Media konkurs, w którym do wygrania jest pięć kompletów podwójnych wejściówek do Parku Wodnego w Koszalinie. Odpowiedz na pytanie i oddaj się wodnemu szaleństwu wraz z osobą towarzyszącą!

Park Wodny Koszalin to wiele atrakcji i świetna zabawa w jednym miejscu. Ale przede wszystkim 100%  bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu w basenie innowacyjnej technologii, która zapewnia krystalicznie czystą i zdrową wodę w basenie bez toksycznych produktów ubocznych dezynfekcji. Park Wodny oferuje swoim klientom moc atrakcji, z których będą mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. W strefie rekreacyjnej można skorzystać z czterech basenów w tym dwóch w strefie zewnętrznej, z których jeden czynny będzie przez 12 miesięcy w roku, wyposażony w 6 leżanek z masażem powietrznym. Dodatkowo w basenie będzie można skorzystać z masażu karku i masaży ściennych.

W części wewnętrznej Parku Wodnego Koszalin znajduje się basen pływacki 25 x 16 m z widownią na 300 osób, basen do nauki pływania 12,50 x 6 m, basen rekreacyjny wewnętrzny, gdzie znajdziemy min. leżanki basenowe, sztuczną rzekę, wodospady rurowe, gejzery powietrzne, jacuzzi, masażery.Dla klientów oczekujących mocniejszych wrażeń w ofercie jest 6 zjeżdżalni, z których najdłuższa, o wiele mówiącej nazwie Anaconda, ma 176 m. Więcej o Parku Wodnym dowiesz się na stronie internetowej http://aquapark.koszalin.pl/

Firma GAWEX MEDIA przygotowała dla swoich abonentów konkurs, w którym wystarczy:

Który z programów w TV GAWEX obejrzałeś najchętniej i dlaczego?

Konkurs trwa od 10 września 2015 (czwartek) od godziny 16:00 do 18 września 2015 (piątek) do godziny 12:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 września o godzinie 13:00. Nagrody, czyli pięć kompletów podwójnych wejściówek do Parku Wodnego w Koszalinie, do odebrania będą w Biurze Obsługi Klienta Gawex Media w Szczecinku przy ulicy Bohaterów Warszawy 1 w godzinach otwarcia biura. 

Życzymy wszystkim powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Formularz konkursowy: http://www.gawex.pl/konkurs

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: