Imprezowy rozkład jazdy na zbliżający się weekend

  • KW
  • 2015-09-04 11:22:32
Imprezowy rozkład jazdy na zbliżający się weekend
  • Foto: TV GAWEX/archiwum

Przed nami pierwszy, wrześniowy weekend. W Szczecinku i w regionie przygotowano szereg ciekawych i różnorodnych imprez, w których każdy może wziąć udział.

Dzięki nowej funkcjonalności na naszej stronie internetowej http://www.gawex.pl, czyli kalendarium wydarzeń, możemy Państwu zaproponować aktualny spis wszystkich wydarzeń, które odbywały się będą w Szczecinku i w regionie. Kalendarium wydarzeń znajduje się na dole strony głównej Gawex Media.

Wydarzenia są ułożone według dat, a po kliknięciu w konkretne wydarzenie wyświetlają się informacje dotyczące rodzaju imprezy, miejsca, godziny oraz to, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy. Udogodnieniem dla naszych czytelników jest fakt, że każdy może dodać wydarzenie na naszą stronę internetową samodzielnie i jednocześnie poinformować innych o konkretnym wydarzeniu. Jak to zrobić? Wystarczy po kliknięciu w "KALENDARIUM WYDARZEŃ" kliknąć "DODAJ INFORMACJĘ DO KALENDARIUM'', a następnie wypełnić wszystkie informacje i przesłać je do nas. Od razu informacja o imprezie/wydarzeniu zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej. 

Co będzie się działo w najbliższy weekend 5-6 września? Dowiecie się z naszego kalendarium. Zapraszamy - http://www.gawex.pl/kalendarium_wydarzen

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: