Radosław Niemiec nowym prezesem szczecineckiego szpitala

  • KW
  • 2015-09-01 09:39:42
Radosław Niemiec nowym prezesem szczecineckiego szpitala
  • Foto: TV Gawex

Znamy już zwycięzcę konkursu na stanowisko prezesa szpitala w Szczecinku. Został nim Radosław Niemiec.

Komisja konkursowa wybierała spośród pięciu osób. Swoje kandydatury na stanowisko Prezesa Spółki Szpital w Szczecinku złożyli:

1. Ewa Mikłasz - była Dyrektor Finansowa spółki Szpital Szczecinek,

2. Radosław Niemiec  -  obecny Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Szpital Szczecinek,

3. Radosław Lubczyk - lekarz, stomatolog, praktyka prywatna,

4. Maciej Furs - Radca Prawny wcześniej związany WOPR,

5. Anna Kryszan - Pracownik Uzdrowiska Połczyn.

Pierwsze posiedzenie komisji konkursowej, w skład której weszło trzech przedstawicieli Powiatu Szczecineckiego: Starosta Krzysztof Lis, v-ce starosta Marek Kotchy i doktor Mariusz Kowalewski, dwóch przedstawicieli Urzędu Miasta: Elżbieta Szukiel i Marek Ogrodziński oraz przedstawiciel Rady Nadzorczej Spółki Szpital Szczecinek Maria Kapsa, odbyło się 18 sierpnia. Wówczas komisja ustaliła zasady i sposób postępowania naboru na stanowisko Prezesa Spółki Szpital Szczecinek oraz zweryfikowała podania, które wpłynęły na konkurs.

Drugi etap odbył się wczoraj, 31 sierpnia. Polegał on na przesłuchaniach kandydatów. Po zakończonych przesłuchaniach, członkowie komisji, w głosowaniu tajnym, zarekomendowali jednego z kandydatów dla Rady Nadzorczej Spółki Szpital Szczecinek, czyli Radosława Niemca. Teraz, Rada Nadzorcza szpitala musi kandydaturę wybraną przez komisję konkursową zaakceptować. 

Komentarze (5)

turban 2015-09-01 11:48

łaał ale niespodzianka.. kto by przypuszszczał...

reginka 2015-09-01 16:39

PO CO TA FARSA Z KONKURSEM?????PRZECIEŻ BYŁO I JEST WIADOMO O CO CHODZI.???? BURMISTRZ I JEGO LUDZIE MYŚLĄ ŻE LUDZIE W SZCZECINKU NIE MYŚLĄ??PRZECIEŻ WIADOMO ŻE WSZYSTKO IDZIE KU PRYWATYZACJI SZPITALA!!!

wini 2015-09-01 18:43

Anna K.....? Babka miałą śmiałość startować? wykończyła jedną spółkę, z Ciechocinka wyleciała za mobbing a teraz wykańcza manpulacjami i machlojami uzfrowisko w połczynie - układy ją trzymają ni leci wykańczać jak widac kolejne firmy - o kompetencji....Aniu - skończ ze sobą jako z prezesowaniem...idź zbierać grzyby...

lll 2015-09-01 21:35

a co jeśli ktoś z zewnątrz wykupi szpital?

Nemo 2016-11-29 11:01

Jak można na wybrać na prezesa (RN) kogoś, kto własny dom doprowadził do ruiny i widywany jest z inną kobietą. Przekładając te same zachowania na to czym dane jest mu w tej chwili zarządzać, można mieć spore obawy czy i tego nie doprowadzi do ruiny dbając o interes innych spółek bardziej niż macierzystej. Wstyd panie Radosławie. Znaczenie pana imienia mówi już o pewnej sławie ale ta jest raczej niechlubną. Podpis Współczujący

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: