Radosław Lubczyk liderem list Nowoczesnej.pl w wyborach parlamentarnych

  • KW
  • 2015-08-31 14:45:39
Radosław Lubczyk liderem list Nowoczesnej.pl w wyborach parlamentarnych
  • Foto: www.nowoczesnapl.org

Trwa układanie list wyborczych. Trzy dni temu poznaliśmy "jedynki" partii Nowoczesna.pl. Radosław Lubczyk, lekarz stomatolog ze Szczecinka zajął pierwszą pozycję w okręgu koszalińskim na liście wyborczej Nowoczesna.pl Ryszarda Petru.

Nowoczesna.pl - to nowe ugrupowanie na rynku partii politycznych, o to jak dobierani są kandydaci do sejmu z ich list zapytaliśmy lidera Ryszarda Petru -to osoby, które mają doświadczenie zawodowe, które wiedzą jak zmieniać Polskę. Wiedzą jak zrobić z Polski kraj nowoczesny. To samorządowcy, lekarze, przedsiębiorcy, osoby związane z kulturą, naukowcy – to zupełnie inny skład list do parlamentu niż proponują nam stare partie – powiedział Ryszard Petru podczas oficjalnej prezentacji "jedynek" o kandydatach. 

"Jedynką" w okręgu koszalińskim będzie pochodzący ze Szczecinka, stomatolog, Radosław Lubczyk. Startuje on z pozycji numer 1 w okręgu wyborczym nr 40. Partia Nowoczesna.pl to partia, która spełnia moje oczekiwania w stosunku do Polski - mówi Radosław Lubczyk. Wszystkie punkty programowe Nowoczesnej leżą mi na sercu, a to, czym chciałbym się zajmować w Sejmie, i co jest dla mnie najważniejsze, to nowoczesna służba zdrowia - dodaje kandydat Nowoczesnej.pl. 

Na ogłoszenie ostatecznych list wyborczych komitety mają czas do 15 września. 

 Więcej, na temat kandydatów na posłów  już jutro 1 września w Echach Dnia. Zapraszamy!

Komentarze (2)

Paktofon 2015-08-31 21:58

"Jestem kamikadze, ale jakoś sobie radze"

Monika 2015-09-01 21:36

No to słabo..

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: