Kolejny festiwal Materiafest za nami!

  • KW
  • 2015-08-30 13:53:25
Kolejny festiwal Materiafest za nami!
  • Foto: TV Gawex

W minioną sobotę w Szczecinku było bardzo głośno. A to za sprawą Materiafestu, czyli festiwalu muzyki metalowej. To już czwarta edycja tej imprezy, którą wspólnie z Samorządową Agencją Promocji i Kultury organizuje zespół Materia. O godzinie 17:00 zabrzmiały pierwsze dźwięki, zwiastujące zabawę do późnych godzin nocnych.

Na scenie zaprezentowało się sześć zespołów, które przyjechały do nas z różnych stron Polski i świata. Były to kolejno: Butelka, Disperse, Materia, Monuments, Betraying The Martyrs i Decapitated. Jak zaznaczają organizatorzy, impreza z roku na roku poszerza swój program, ściągając do Szczecinka coraz większe gwiazdy. Przypomnijmy, pierwsza edycja koncertu zorganizowana została na skalę lokalną, jednak już teraz w festiwalu biorą udział miłośnicy muzyki metalowej z całej Polski. Organizowany przez Materię Materiafest to forma corocznego podziękowania fanom i przyjaciołom zespołu. Każdego roku wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Szczecinecki zespół Materia wykorzystał także okazję i zaprezentował podczas festiwalu długo wyczekiwany, nowy album "We Are Materia". Materiafest nad Trzesieckiem zakończył się przed północą, głośnymi dźwiękami zespołu Decapitated. To uznany zespół na całym świecie, który wydaje swoje płyty i koncertuje między innymi w Stanach Zjednoczonych. Jeśli wziąć pod uwagę chęć rozwoju festiwalu, jesteśmy bardzo ciekawi, co takiego będziemy mogli zobaczyć i posłuchać za rok. 

Relacja z imprezy w poniedziałek, 31 sierpnia w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: