Siatkarze walczyli na Mysiej Wyspie - WYNIKI

  • KW
  • 2015-08-29 15:53:14
Siatkarze walczyli na Mysiej Wyspie - WYNIKI
  • Foto: Andrzej Buczacki

W ostatnią sobotę sierpnia rozegrano na Mysiej Wyspie po raz kolejny Mistrzostwa Szczecinka w Siatkówce Plażowej. W tym roku do rywalizacji stanęło 18 drużyn. W zawodach mógł wystartować każdy, kto ukończył 16 lat. Zmagania rozegrano w kategorii kobiet i mężczyzn.

Do turnieju zgłosiło się 18 drużyn. W ich skład nie wchodzili tylko mieszkańcy naszego miasta. Aby porywalizować na Mysiej Wyspie w siatkówkę plażową przybyli mieszkańcy między innymi Koszalina czy Gdańska. Przepiękna, sobotnia aura spowodowała, że nad Trzesiecko przyszło także sporo widzów i kibiców. Rywalizacja trwała do godzin popołudniowych, a wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria kobiet:
1 miejsce -  Karolina Żurawska, Karolina Marschak
2 miejsce - Monika Woroń, Joanna Gurtatowska
3 miejsce -  Nel Kwiatkowska, Aleksandra Mieszkało

Kategoria mężczyzn:
1 miejsce -  Maciej Iwin, Andrzej Polaczek
2 miejsce -  Waldemar Węgierski, Mariusz Kowalski
3 miejsce -  Łukasz Żurawski, Sebastian Rydyger

Dla wszystkich uczestników turnieju organizatorzy, czyli Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Szczecinek wraz ze sponsorem Bankiem Zachodnim WBK, przygotowali cenne nagrody. Nikt z siatkarzy nie wyszedł z "pustą ręką", a najlepsi do domów wrócili m.in. ze sprzętami elektronicznymi i uśmiechami na twarzach zapowiadając, że na turniej piłki plażowej do Szczecinka wrócą z pewnością za rok.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: