Złocieniec Game Festival 2015

  • KW
  • 2015-08-26 11:10:17
Złocieniec Game Festival 2015
  • Foto: TV Gawex

W dniach 25-26 sierpnia odbył się Złocieniec Game Festival. To już trzecia edycja tej imprezy, która z roku na rok zyskuje sobie coraz większą popularność wśród pasjonatów gier komputerowych. Łącznie w turniejach wzięło udział 108 uczestników.

Na III edycję Złocieniec Game Festiwal zjechali się pasjonaci gier komputerowych. Uroczystego otwarcia imprezy, 25 sierpnia, dokonali Pani Dyrektor Złocienieckiego Ośrodka Kultury Jolanta Smulska oraz Wiceburmistrz Miasta Natan Fiutowski. Festiwal trwał dwa dni, a jego pomysłodawcą i jednym z głównych organizatorów jest Patryk Onoszko. 

W festiwalu udział wzięli pasjonaci z całego regionu. Przez dwa dni w systemie grupowym „każdy” z „każdym” walczyli o zwycięstwo. Dyrektor Złocienieckiego Ośrodka Kultury Pani Jolanta Smulska nie kryje radości z tego, że młodym ludziom już po raz trzeci udało się zorganizować ten festiwal, który z roku na rok się rozrasta i zyskuje coraz więcej sympatyków. Oprócz wirtualnych zmagań odbyły się również pokazy ASG, LightSHOW oraz tańca. 

Relacja z festiwalu już dzisiaj, 26 sierpnia w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: