Tak będzie wyglądał nowy Plac Wolności!

  • KW
  • 2015-08-26 10:53:04
Tak będzie wyglądał nowy Plac Wolności!
  • Foto: Urząd Miasta Szczecinek

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace związane z remontem Placu Wolności i ulicy 9-go Maja. Zobaczmy, jak wygląda nowa koncepcja zagospodarowania przestrzeni w centrum naszego miasta.

Plac Wolności się zestarzał, cały polbruk jest połamany, fontanna jest brzydka i bez wątpienia Plac Wolności i ulica 9- go Maja powinny być przebudowane. Będzie to robione, pieniądze są zabezpieczone i myślę, że to jest kwestia dwóch lat. Zrobimy piękny projekt i będziemy naprawdę dumni ze swojego centrum miasta - mówił podczas jednego z programów samorządowych Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas.

Wówczas miasto było na etapie projektowania. Teraz możemy już oficjalnie przedstawić Państwu jak będzie wyglądał nowy Plac Wolności. Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (8)

tu wujek 2015-08-26 17:47

wiedzie dźwig by postawić choinkę i wszystkie zmiany pójdą na marne

niezadowolony 2015-08-27 12:07

Pudło-ławki wyglądają jak trumny. nie pasują do do tego miejsca. Tfu!!!

Jola 2015-08-27 14:16

A gdzie ścieżki rowerowe?

Gość 2015-08-27 14:18

Pusto ! Te fontanny są okey ale i tak za pusto .. Prawie cały plac wolny tylko ławki :O szału brak ,

omg 2015-08-27 17:22

Bardzo mi się nie podoba.

zdz 2015-08-27 19:25

Faktycznie te ławki są beznadziejne

2015-08-27 21:05

Na tak "bogate" portofolio, sporo szczecinecko-miejskich projektów. da się zobaczyć gdzieś projekty konkurencji? :] Myślę, że przy obecnej zabudowie deptaka (kamienic w coraz lepszym stanie), lepiej niż proste bryły sprawdziłaby się metaloplastyka z prawdziwego zdarzenia... przynajmniej nie trzeba by zmieniać oświetlenia deptaka ;) Chyba, że założeniem było odcięcie Placu Wolności od "pieszego" ciągu. W takim przypadku proponuję przenieść lampy znad Niezdobnej na ul. Ordona. będzie równie spójnie

reginka 2015-08-28 16:23

MYŚLĘ ŻE NIE BĘDZIE TO PROJEKT TEGO SAMEGO PROJEKTANTA KTÓRY ZAPROJEKTOWAŁ TARGOWISKO MIEJSKIE, KTÓRE WYGLĄDA JAK STAJNIA DLA KONI. WYRZUCONE PIENIĄDZE MIESZKAŃCÓW. A P.BURMISTRZ TAK CHWALIŁ ŻE BĘDZIE CODZIENNIE CZYNNE, I CO Z TEGO WYSZŁO. MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDZIE TO PROJEKT BEZNADZIEJNY TAK JAK RYNEK???????