Darmowe pole namiotowe na Materiafest IV

  • KW
  • 2015-08-25 13:42:28
Darmowe pole namiotowe na Materiafest IV
  • Foto: TV Gawex, Materiafest 2014

Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia odbędzie się w Szczecinku po raz czwarty festiwal Materiafest. Miasto Szczecinek dla wszystkich uczestników tego wydarzenia przygotowało darmowe pole namiotowe nad jeziorem Trzesiecko.

Czwarta edycja metalowego festiwalu, który odbywa się nad naszym malowniczym jeziorem Trzesiecko w Szczecinku i w rodzimym mieście Materii to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie. Do Szczecinka zawitają goście z Francji oraz Anglii. Zagrają również najlepsze zespoły metalowe z Polski. Szykuje się mega impreza przy rewelacyjnej, mocnej muzyce. Przypomnijmy, idea powstania festiwalu narodziła się w 2012 roku. Materia postanowiła odwdzięczyć się swoim najwierniejszym fanom organizując wraz z SAPiK-iem festiwal metalowy w Szczecinku. Już przy pierwszej edycji frekwencja zaskoczyła wszystkich, więc nie pozostaje nic innego, jak kontynuować przedsięwzięcie.

Na MATERIAFEST IV wystąpią według kolejności:

1. BUTELKA
2. DISPERSE
3. MATERIA
4. MONUMENTS
5. BETRAYING THE MARTYRS
6. DECAPITATED

Dla chętnych miasto wyznaczyło teren, gdzie można za darmo rozbić namiot i przenocować. Poniżej prezentujemy mapkę udostępnioną przez zespół Materia. 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: