Wygrana MKP 4:1

• Redakcja TV Gawex
  • 2015-08-22 20:34:53

Dziś 22 sierpnia o godz. 11 rozpoczął się mecz IV ligi, w której swoje umiejętności zaprezentował nowo powstały Miejski Klub Piłkarski. Trzeba przyznać, że umiejętności były spore, bo pokonani4:1 rywale z Kamienia Pomorskiego opuszczał szczecinecki stadion miejski z opuszczonymi głowami.

MKP zdołał zdobyć przewagę już w pierwszej połowie meczu, choć szansę na strzał z rzutu karnego, miał nasz przeciwnik. Do przerwy prowadziliśmy dwoma bramkami, które uzyskali dla zespołu zawodnicy Grzegorz Kozanko i Mateusz Jureczko. Zawodnicy z Kamienia Pomorskiego także stworzyli kilka niebezpiecznych sytuacji podbramkowych, jednak tu na drodze stanął im bramkarz MKP Patryk Wilczyński, który sprawnie interweniował i do zdobycia punktów nie doszło.

W drugiej połowie akcja przybrała jeszcze żywsze tępo. Adrian Kapczyk z rzutu karnego pokonał bramkarza MKP zyskując jeden punkt dla drużyny przeciwnej. Szybkie akcje na bramkę  i dobra gra zespołowa pozwoliło jednak wypracować MKP kolejne okazje do strzału. Karol Sadzik i Mateusz Jureczko strzelili jeszcze dwie kolejne bramki, a MKP ostatecznie zwyciężyło drużynę z Kamienia Pomorskiego  4:1.