Składy Obwodowych Komisji ds. Referendum w Szczecinku

  • KW
  • 2015-08-14 14:01:35
Składy Obwodowych Komisji ds. Referendum w Szczecinku
  • Foto: www.dzierzoniow.pl

Informacja Burmistrza Miasta Szczecinek z dnia 14 sierpnia 2015r. o składach Obwodowych Komisji ds. Referendum w Szczecinku powołanych do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego zarządzonego na dzień 06.09.2015r.

1. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 w Szkole Podstawowej Nr 7, ul. Krakowska 1 w Szczecinku.

1) Grondys Renata, Burmistrz Miasta

2) Wadowski Krzysztof, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Wójcik Adam, Prawo i Sprawiedliwość

4) Juskowiak Anna Maria, Platforma Obywatelska RP

5) Kotur Mirosław, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Boksza-Bedka Dorota, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Koszel Ryszard, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Kałuża Ewa Małgorzata, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

2. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 2 w Szkole Podstawowej Nr 7, ul. Krakowska 1 w Szczecinku.

1) Michałowska Julia, Burmistrz Miasta

2) Jaśkielewicz Franciszek, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Rodziewicz Katarzyna, Prawo i Sprawiedliwość

4) Waszewska Danuta, Platforma Obywatelska RP

5) Dyk Adrian Marcin, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Stempień Karolina, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Mazanowska Marzena, Teresa Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Kosiłowska Bożena, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

3. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 3 w Przedszkolu „U Cioci Gosi” ul. Białogardzka 6 w Szczecinku.

1) Lecki Seweryn, Burmistrz Miasta

2) Mróz Ryszard, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Woronik Mirosław, Prawo i Sprawiedliwość

4) Lewandowski Patryk Szymon, Platforma Obywatelska RP

5) Kraczek Grzegorz Jakub, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Kucharzewski Rafał, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Pisarek Barbara, Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 4 w Przedszkolu „Tęcza” ul. Nowa 2 w Szczecinku.

1) Ciszewska Anna, Burmistrz Miasta

2) Szczęsny Tomasz Wojciech, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Ryś Anna, Prawo i Sprawiedliwość

4) Gaborska Patrycja, Platforma Obywatelska RP

5) Jankowski Leszek, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Żabski Andrzej, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Hrehorowicz Beata, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Cygan Maria, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

5. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 5 w Zespole Szkół Nr 5, ul. Koszalińska 81 w Szczecinku.

1) Rodziewicz Justyna, Burmistrz Miasta

2) Rzepkowska Krystyna, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Dmuchowska Magdalena Ewa, Prawo i Sprawiedliwość

4) Bryćko Grażyna Zofia, Platforma Obywatelska RP

5) Kuźniecow Ewa, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Mazur Alina, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Siubdzia Joanna Sandra, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Śliwa Wiesław, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

6. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 6 w Zespole Szkół Nr 5, ul. Koszalińska 81 w Szczecinku.

1) Jakubaszko Aneta, Burmistrz Miasta

2) Makaryk Agata Anna, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3)Semeniuk Irena, Prawo i Sprawiedliwość

4) Heronimek Joanna Iwona, Platforma Obywatelska RP

5) Kirdzik Michał Adam, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Dydo Krzysztof, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Konefał Piotr, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Milata Bożena, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

7. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 7 w Zespole Szkół ul. Wiatraczna 5 w Szczecinku.

1) Smolińska Olga, Burmistrz Miasta

2) Miazga Roman Mirosław, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Rybiński Kornelia Wiktoria, Prawo i Sprawiedliwość

4) Bihun Halina Małgorzata, Platforma Obywatelska RP

5) Mazurek Małgorzata Marzena, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Trawiński Dariusz, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Siubdzia Bożena Jolanta, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Janusz Magdalena, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

8. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 8 w Zespole Szkół ul. Wiatraczna 5 w Szczecinku.

1) Kordowska-Śliwa Dorota, Burmistrz Miasta

2) Kaźmierczak Mateusz Adrian, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Pawlik Marian, Prawo i Sprawiedliwość

4) Wiśnik Krzysztof Robert, Platforma Obywatelska RP

5) Pawlik Maciej Marian, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Gaworska Justyna, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Nakielska-Kaiser Mariola Anna, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Gładysz Mirosława, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

9. Obwodowa ds. Referendum Komisja Wyborcza Nr 9 w Szkole Podstawowej Nr 4 ul. Jasna 2 w Szczecinku.

1) Wencław Katarzyna, Burmistrz Miasta

2) Bencych Wojciech Jacek, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Pawelski Wiesław Zygmunt, Prawo i Sprawiedliwość

4) Gorbacz Urszula Teresa, Platforma Obywatelska RP

5) Roszkowska Danuta Teresa, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Gaworska Anna, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Siubdzia Dariusz, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Augustyniak Henryk, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

10. Obwodowa ds. Referendum Komisja Nr 10 w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 ul. 1-go Maja 19 w Szczecinku.

1) Frątczak Agnieszka, Burmistrz Miasta

2) Lubera-Surma Zofia, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Wójcik Patrycja Paulina, Prawo i Sprawiedliwość

4) Drab Patrycja, Platforma Obywatelska RP

5) Łotowicz-Dymna Beata, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Rutkowska Krystyna, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Bihun Jarosław Piotr, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Krupska Aleksandra, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

11. Obwodowa ds. Referendum Komisja Nr 11 w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 ul. 1-go Maja 19 w Szczecinku.

1) Lisowski Edward, Burmistrz Miasta

2) Ganobis Magdalena, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Ryszkowska Iwona, Prawo i Sprawiedliwość

4) Trakul Jadwiga Katarzyna, Platforma Obywatelska RP

5) Dymna Anna, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Reszke Maciej, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Bejda Ewa Jolanta, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Jabłońska Anna, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

12. Obwodowa ds. Referendum Komisja Nr 12 w Centrum Organizacji Pozarządowych (były SzOK) ul. 9-go Maja 12 w Szczecinku.

1) Sosnowski Krzysztof, Burmistrz Miasta

2) Sakrajda Irena, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Leoniak Jerzy, Prawo i Sprawiedliwość

4) Nowakowska Agnieszka Magdalena, Platforma Obywatelska RP

5) Mikosza Sławomir Kazimierz, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Ratajczak Leszek, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Sikorska Barbara, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Marczyńska Paula, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

13. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 13 w Szkole Muzycznej ul. 3-go Maja 2 w Szczecinku.

1) Domieniuk Agnieszka, Burmistrz Miasta

2) Parapura Emilia, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Hryszko Marek, Prawo i Sprawiedliwość

4) Robak Wiesław, Platforma Obywatelska RP

5) Mikosza Krzysztof, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Czutro Adrian, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Kowal Teresa Małgorzata, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Krupska Marika, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

14. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 14 w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury ul. Wyszyńskiego 65 w Szczecinku.

1) Kałużny Paweł, Burmistrz Miasta

2) Kaźmierczak Elżbieta, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Brach Ewa Franciszka, Prawo i Sprawiedliwość

4) Lewandowska Katarzyna, Platforma Obywatelska RP

5) Szuba Bożena, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Gulanowska Angelika, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Karwacki Jarosław Kazimierz, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Tośko Maciej, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

15. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 15 w Szkole Podstawowej Nr 6 ul. Kopernika 18 w Szczecinku.

1) Damian Zygmunt, Burmistrz Miasta

2) Szwinto Ewa Irena, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Gudan Henryk, Prawo i Sprawiedliwość

4) Kopernacki Krzysztof, Platforma Obywatelska RP

5) Jaskulski Grzegorz Arkadiusz, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Kawiak Monika, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Kowal Mariusz Adam, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Sroka Maria, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

16. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 16 w Przedszkolu „Słoneczko” ul. Kopernika 16 w Szczecinku.

1) Miętki Rafał, Burmistrz Miasta

2) Płuciennicka Jadwiga, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Rynkiewicz Mieczysław, Prawo i Sprawiedliwość

4) Batura-Kopernacka Sylwia, Platforma Obywatelska RP

5) Lisiński Henryk, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Kawiak Władysław, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Skoczylas Tomasz Krzysztof, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Makarewicz Piotr Andrzej, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

17. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 17 w Zespole Szkół Nr 3 ul. Artyleryjska 9 w Szczecinku.

1) Kraczek Joanna, Burmistrz Miasta

2) Sypniewska Daria Sylwia, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Ryszkowski Damian Tomasz, Prawo i Sprawiedliwość

4) Lewandowska Alicja Romualda, Platforma Obywatelska RP

5) Pryczek Artur, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Bohdan Marlena, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Sewela Violetta Iwona, Polskie Stronnictwo Ludowe

18. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 18 w Przedszkolu „Krasnoludek” ul. Przemysłowa 5 w Szczecinku.

1) Wiśniewska Ewa, Burmistrz Miasta

2) Purcha Dorota, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Sosnowska Maria, Prawo i Sprawiedliwość

4) Górnik Monika Renata, Platforma Obywatelska RP

5) Michalski Rafał, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Pawłowicz Jacek, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Kowalska Katarzyna Emilia, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Basiewicz Arleta, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

19. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 19 w Spółdzielczym Domu Kultury ul. 28 Lutego 14A w Szczecinku.

1) Mycyk Agnieszka, Burmistrz Miasta

2) Ziomek Halina Ewa, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Zarębski Krzysztof, Prawo i Sprawiedliwość

4) Balińska Paulina, Platforma Obywatelska RP

5) Kuciński Czesław Wacław, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Kubiak Dariusz, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Szczerbowska Paulina, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Gołdyń Monika, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

20. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 20 w Szkole Podstawowej Nr 1 Plac Wazów 1 w Szczecinku.

1) Mikołajewska Magdalena, Burmistrz Miasta

2) Makselon Elżbieta Ludwika, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Tyborowski Andrzej Roman, Prawo i Sprawiedliwość

4) Pokutycka Jadwiga Elza, Platforma Obywatelska RP

5) Jeszke Lucyna, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Kurek Łukasz, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Roszak Magdalena Aleksandra, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Basiewicz Daniel, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

21. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 21 w Przedszkolu „Miś” ul. Grudziądzka 2 w Szczecinku.

1) Kosior Joanna, Burmistrz Miasta

2) Tomaszewska Elżbieta, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Zarębski Eugeniusz, Prawo i Sprawiedliwość

4) Hołdakowski Tadeusz, Platforma Obywatelska RP

5) Fierek Małgorzata, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Pawłowicz Joanna, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Zawistowska Magdalena, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

22. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 22 w Szpitalu w Szczecinku Sp. z o.o. ul. Kościuszki 38 w Szczecinku.

1) Kirdzik Łukasz, Burmistrz Miasta

2) Bielecki Eugeniusz, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Magiera Elżbieta, Prawo i Sprawiedliwość

4) Gawrych Justyna Barbara, Platforma Obywatelska RP

5) Arciszewska Halina, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Ratajczak Barbara, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Chudzik Wanda Danuta, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Mendyk Teresa Anna, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

23. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 23 w Zakładzie Karnym ul. Boh. Warszawy 42a w Szczecinku.

1) Horniatko Jarosław, Burmistrz Miasta

2) Miazga Izabela Żaneta, Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Wdowiak Anna Agnieszka, Prawo i Sprawiedliwość

4) Drozdowicz Liliana, Platforma Obywatelska RP

5) Michalska Kinga, Anna Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Maj Agnieszka, Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Podpora Ewa, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Szostak Patryk Mateusz, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

24. Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 24 w „Patronce” Sp. z o.o. ul. Lelewela 15 w Szczecinku.

1) Mendyk Beata, Burmistrz Miasta

2) Nowakowska, Mirosława Maria Sojusz Lewicy Demokratycznej

3) Piecewicz Jan, Prawo i Sprawiedliwość

4) Finkiewicz Teresa, Platforma Obywatelska RP

5) Piecewicz Maria, Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6) Michalska Magdalena,Stowarzyszenie Na Rzecz Wolnego Handlu

7) Kawcewicz Jerzy Marek, Polskie Stronnictwo Ludowe

8) Maksel Jerzy, NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: