Pani Danuta Ziętara wyróżniona!

  • KW
  • 2015-08-12 13:38:00
Pani Danuta Ziętara wyróżniona!
  • Foto: TV Gawex

Danuta Ziętara, przewodnicząca Ligii Kobiet Polskich w Szczecinku od ponad 50 lat jest zaangażowana w pomoc dla chorych dzieci z domów dziecka oraz wszystkich osób potrzebujących. To właśnie ze względu na jej wieloletnią działalność dobroczynną została ona nominowana do konkursu „Lady D. im. Krystyny Bochenek”.

Osobę Pani Danuty Ziętary do plebiscytu zgłosiła sekretarz Ligi Kobiet Polskich Pani Danuta Pysz. Dostałam na naszą pocztę informację z Urzędu Marszałkowskiego z prośbą o wytypowanie osoby do tego konkursu, a że ja nie czytam wszystkich wiadomości tylko wysyłam do naszej sekretarz Pani Danuty Pysz, to wiadomość przesłałam właśnie do niej - mówi Pani Danuta Ziętara. Jako zarząd uznaliśmy, że kto jak nie nasza przewodnicząca w pełni zasługuje na wzięcie udziału w tym plebiscycie - przekonuje Danuta Pysz, sekretarz LKP. W konkursie "Lady D. im. Krystyny Bochenek" pod uwagę brany jest dorobek działalności społecznej oraz zaangażowanie w różnego rodzaju inicjatywy. W plebiscycie zostaną nagrodzone osoby w pięciu kategoriach. Pani Ziętara została wyróżniona w kategorii "Życie społeczne". 

Pani Danuta nie kryje wzruszenia i jak sama podkreśla nieważne czy wygra, ważne, że wieść o działalności szczecineckiej Ligi Kobiet Polskich rozniosła się na cały świat. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 3 września podczas uroczystej gali w szczecińskiej Akademii Sztuk Pięknych. Trzymamy kciuki za Panią Danutę! 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: