Poszukiwany mężczyzna zatrzymany z amfetaminą, tabletkami ekstazy i marihuaną

  • KW
  • 2015-08-07 14:42:56
Poszukiwany mężczyzna zatrzymany z amfetaminą, tabletkami ekstazy i marihuaną
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 6 sierpnia po raz kolejny policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań ze szczecineckiej komendy w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali poszukiwanego przez sąd mężczyznę . 34 latek noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś usłyszy zarzut zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwacze ze szczecineckiej komendy zatrzymali kolejnego mieszkańca Szczecinka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci tym razem do mieszkania musieli dostać się przez otwarte okno. W mieszkaniu stróże prawa zastali młodą kobietę i mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Podczas zatrzymania, w mieszkaniu mundurowi ujawnili na szafce meblowej rozsypany biały proszek. Z uwagi na fakt, że przebywające w mieszkaniu osoby wcześniej były już karane za przestępstwa narkotykowe, mundurowi przeszukali wszystkie pomieszczenia. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 32 tabletki ekstazy, 22 gramów amfetaminy i niewielkie ilości marihuany. Jeszcze dzisiaj najprawdopodobniej oboje usłyszą zarzuty. Kobiecie za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. 

Komendant Komendy Powiatowej w Szczecinku wystąpił z wnioskiem do Prokuratury o zastosowanie wobec 34- latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za handel środkami odurzającymi mieszkańcowi Szczecinka grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

info: KPP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: