Gorący letni konkurs Gawex Media!

  • KW
  • 2015-08-13 13:34:29
Gorący letni konkurs Gawex Media!
  • Foto: TV Gawex

Upalne lato to doskonały czas, aby odpoczywać nad wodą czy w górach, z dala od codziennych obowiązków czekających na nas w domu, szkole i w pracy. Przebywając na przykład na plaży można oddać się ulubionym rozrywkom. A od dziś, dzięki usłudze mobilnego internetu od Gawex Media można we wszystkich tych miejsca korzystać z internetu i być na bieżąco!

GORĄCY LETNI KONKURS GAWEX MEDIA!
Coraz więcej czasu spędzamy w sieci. Także podczas urlopu, czy wypoczynku na plaży chcemy mieć stały kontakt z wirtualnym światem. Dzięki nowej ofercie mobilnego internetu od Gawex Media, http://www.gawex.pl/uslugi/internet_mobilny, już dziś możesz rozsiąść się wygodnie na leżaku i z chłodnym napojem w ręku przeglądać strony internetowe, rezerwować bilety i hotele, czy umieszczać zdjęcia i komentarze na portalach społecznościowych.  

Weź udział w letnim konkursie Gawex Media i odpowiedz na pytanie poprzez formularz konkursowy dostępny pod linkiem http://www.gawex.pl/konkurs

Jakie pakiety internetu mobilnego są dostępne w nowej ofercie Gawex Media? (podpowiadamy, że są trzy:) )


Czas trwania konkursu od 7 sierpnia 2015 roku do 14 sierpnia, do g. 12:00.  Komisja konkursowa zdecyduje, które odpowiedzi zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi - trzema zestawami upominków specjalnie na upalne, letnie dni :) Nagrody do odebrania będą w Biurze Obsługi Klienta Gawex Media od dnia 14.08.2015 od godziny 12:30, ul. Bohaterów Warszawy 1. Konkurs przeznaczony jest dla abonentów sieci Gawex Media. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: