Wpadł z narkotykami, kiedy zatrzymywali poszukiwanego kolegę

  • KW
  • 2015-08-06 08:47:06
Wpadł z narkotykami, kiedy zatrzymywali poszukiwanego kolegę
  • Foto: TV Gawex

Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań ze szczecineckiej komendy w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali 25-latka poszukiwanego przez sąd. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dni.

W poniedziałek (03.08) poszukiwacze ze szczecineckiej komendy prowadzili obserwację mieszkania na jednym z miejskich osiedli. Pootwierane okna w pomieszczeniach na parterze mogły świadczyć o tym, że poszukiwany jest w domu. Funkcjonariusze zapukali do drzwi, a rozmowy pochodzące z wnętrza mieszkania utwierdziły ich w przekonaniu, że domownicy są w środku. W mieszkaniu stróże prawa zastali trzech mężczyzn i młodą kobietę. Wśród nich znajdował się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 25- latek. Mężczyzna prosto z domu trafił za kratki - mówi Anna Matys, rzecznik prasowa KPP Szczecinek. 

Podczas interwencji w mieszkaniu wyczuwalny był zapach marihuany. Policjanci przeszukali pomieszczenia i w torbie u mieszkańca Opola znaleźli zawiniątko, w którym znajdował się charakterystyczny susz. Przeprowadzone badania potwierdziły, że było to blisko 57 gramów marihuany. Mundurowi ustalili, że 28-letni mieszkaniec Szczecinka, kiedy zorientował się, kto puka do jego drzwi, podrzucił narkotyki znajomemu. Mężczyzna został zatrzymany. Tego samego dnia usłyszał zarzuty, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

info: KPP Szczecinek

Komentarze (1)

reginka1 2015-08-07 11:59

ALE MI NOWOŚĆ???HA.HA..ZŁAPALI POLICJANCI JEDNEGO NARKOMANA I JADNEGO DILERA, A W SZVZECINKU SĄ ICH OK.TYSIĄCA TAK MI POWIEDZIAŁ MARKOMAN,JAK ROZRABIAŁ NA KLATCE SCHODOWEJ, NASTRASZYŁAM ŽE ZADZWONIĘ NA POLICJĘ. Powiedział że wystarczy mieć 1500 zł.wpłacić i jesteś wolny.CZYM WIĘC PO LICJA SIĘ CHWALI????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: