Powiatowy Piknik Rodzinny za nami

  • KW
  • 2015-08-03 08:59:19
Powiatowy Piknik Rodzinny za nami
  • Foto: TV Gawex

2 sierpnia okazał się szczególnym dniem dla całych rodzin z naszego powiatu. Władze Powiatu Szczecineckiego w porozumieniu z Samorządową Agencją Promocji i Kultury zorganizowały piknik rodzinny. Niedzielne popołudnie okazało się idealnym czasem, by wspólnie pójść pod Zamek i oddać się dobrej rozrywce.

Tematem całej imprezy były smerfy. Żeby dzieci się czuły dobrze w obecności opiekunów i prowadzących zabawy, poprzebierali się oni w stroje z tej znanej bajki. Nawet Gargamel tego dnia wyjątkowo zawarł przyjaźń z niebieskimi stworzeniami, a wszystko po to, by dzieciaki bawiły się najlepiej jak potrafią.

Dla rodziców i ich pociech przygotowano cały szereg rozmaitych rozrywek i zabaw. Można powiedzieć, że niczego nie brakowało. Były koncerty, tańce, pokazy mody, gry komputerowe, jazda na byku, malowanie twarzy, dmuchane zamki i motocykle. Na pikniku obecny był także kurs pierwszej pomocy. Ratownicy stwierdzili, że taki piknik to idealna okazja, by zachęcić młodych ludzi do nauki udzielania pierwszej pomocy, bo jak sami mówią – im wcześniej, tym lepiej.

Zabawa trwała do wieczora, a wszystkie rodziny, które przyszły choćby tylko zobaczyć, co dzieje się pod Zamkiem, nie mogły narzekać na nudę. Raczej można było narzekać na to, że nie na wszystko znalazł się czas. A to z pewnością dobrze świadczy o Powiatowym Pikniku Rodzinnym. Kolejny z pewnością już za rok.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: