Czytelniczka: zniszczyli mi ogródek!

  • KW
  • 2015-07-31 09:42:02
Czytelniczka: zniszczyli mi ogródek!
  • Foto: czytelniczka

Do naszej redakcji zgłosiła się zbulwersowana czytelniczka z Czaplinka, która straciła swoje ogródkowe uprawy. Pewnej nocy nieznani sprawcy zdemolowali naszej czytelniczce ogródek.

Ten ogród to całe moje życie. Warzywa i owoce, o które tak dbałam, zostały powyrywane i zniszczone - mówi nam czytelniczka. Kilka dni temu w Czaplinku nieznane osoby weszły na teren jednego z ogródków, powyrywały z ziemi prawie wszystkie rośliny i porozrzucały je po całej działce. Buraki, kapusta, truskawki, ziemniaki, marchew - wszystko nadawało się do wyrzucenia. Jak dostałam informację o tym, co stało się na moim ogródku, nawet tam nie poszłam, bo nie chciałam na to patrzeć. Dzieci zrobiły za mnie porządek, bo ja zwyczajnie jestem załamana, że straciłam coś, w co włożyłam całe swoje serce - dodaje czytelniczka. 

Sprawa została zgłoszona na policję. Jak mówi nam czytelniczka, od pewnego czasu na ogródkach działkowych zaczęli pojawiać się małoletni wandale - jestem pewna, że odpowiedzialna za to jest młodzież. Ja nie wiem, co się dzieje z naszym społeczeństwem, nie rozumiem, jak można zniszczyć tyle czyjejś pracy... Nie życzę nikomu takiej sytuacji - podsumowuje czytelniczka.  

W galerii zdjęć prezentujemy fotografie, na których możecie Państwo zobaczyć, jak ogród został zniszczony. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: