VIDEO: Poznaniacy pobili się na szczecineckiej obwodnicy

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-07-29 11:25:49
VIDEO: Poznaniacy pobili się na szczecineckiej obwodnicy
  • Foto: TV Gawex

Do nietypowej sytuacji doszło wczoraj 28 lipca na wiadukcie, na ulicy Pilskiej w Szczecinku. Jadącym znad morza kierowcom puściły nerwy i po wyczerpaniu argumentów ustnych, postanowili przejść do rękoczynów. Kierowcom prawdopodobnie nie spodobał się sposób zachowania na drodze. Moment ten uwiecznił inny uczestnik ruchu, jadący z naprzeciwka.

W trakcie wakacji ruch na szczecineckiej obwodnicy jest wyjątkowo wzmożony. Nic dziwnego, to przecież fragment popularnej DK11 prowadzącej z Katowic, przez Poznań do Kołobrzegu. Trasy  intensywnie uczęszczanej właśnie w okresie wakacji. 28 lipca około godziny 19.30 mężczyźni podróżujących samochodami marki BMW, na poznańskich tablicach rejestracyjnych, pobili się na drodze, wstrzymując ruch innych pojazdów. Widać wyzwiska nie wystarczyły i  kierowcy postanowili wzmocnić swoją argumentację o kopniaki i ciosy w szczękę. Jak poinformowała nas szczecinecka policja, tego typu zachowanie na drodze stanowi wykroczenie i podlega karze grzywny.

Materiał ten prezentujemy państwo dzięki uprzejmości WTK.

Komentarze (3)

ziomal 2015-07-29 18:00

niezle go tam lucił po łbie ;dd szacun zioooom

fiat 2015-07-30 09:00

idioci w BMW i wszystko wiadomo

Poznaniak 2015-11-16 12:39

Po przeczytaniu reportażu chciałbym zwrócić uwagę, iż występuje sporo błędów. Auta poruszały się w kierunku morza a nie z nad morza. Godzina jak i data to czysty wymysł dziennikarski. "Poznaniacy" równocześnie mogli napisać, że to paprykarze z szczecina gdyż też i takie tam znajdowały się rejestracje. A co do odpowiedzialności karnej.... Jaki kraj takie prawo... Niech to będzie przestroga dla tych, którzy nie potrafia zachować sie na drodze i dożą do cudzego nieszcześcia!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: