Szykują się zmiany w zarządzie szczecineckiego szpitala?

  • KW
  • 2015-07-28 12:45:42
Szykują się zmiany w zarządzie szczecineckiego szpitala?
  • Foto: TV Gawex

Na stronie internetowej szczecineckiego szpitala pojawiło się ogłoszenie/konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki "Szpital" w Szczecinku.

Adam Wyszomirski, który jest obecnym Prezesem Spółki, już pod koniec minionego roku, na jednym z zarządów zapowiedział swoją rezygnację z dotychczas pełnionej funkcji. Po ogłoszeniu, które pojawiło się na stronie szczecineckiego szpitala możemy domniemywać, że Adam Wyszomirski podjął już ostateczną decyzję związaną z następnym etapem swojej kariery zawodowej. Zapytaliśmy Prezesa Spółki, Adama Wyszomirskiego o jego dalsze plany, lecz na razie jeszcze nie chce ich ujawniać.

Do 18 sierpnia br. przyjmowane są oferty kandydatów na stanowisko Prezesa Zarządu szczecineckiego szpitala. Chętni muszą spełniać wymagania takie jak: wykształcenie wyższe, pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu lub w nadzorze w podmiotach leczniczych lub spółkach prawa handlowego, wiedza zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie placówki, znajomość zagadnień związanych między innymi z gospodarką finansową, czy kierowaniem zespołami ludzkimi. Nowa osoba obejmie stanowisko prezesa spółki prawdopodobnie jesienią tego roku.

Adam Wyszomirski kieruje szczecineckim szpitalem od 2014 roku. W tym czasie, spółka zrealizowała następujące projekty: zakończenie budowy nowego skrzydła szpitala wraz z nową salą operacyjną, zakup karetki mobilnej oraz rozpoczęcie obecnie trwającego remontu oddziału pediatrii. Adam Wyszomirski jest także radnym Sejmiku Wojewódzkiego oraz Przewodniczącym Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego.

Komentarze (5)

reginka1 2015-07-28 17:50

BRAWO PANIE ADAMIE. Szkoda Pana na to stanowisko jest Pan za bardzo uczciwy człowiek. PRZECIEŻ TO HIENY KTÓRE CHCĄ NA PANA PLECACH DOPIĄĆ SPRYWATYZOWANIA SZPITALA I OBIĄĆ GO W SWOJE FAŁSZYWE ŁAPY.ŻYCZĘ PANU ADAMOWI NARESZCIE DOBREGO WYBORU W ŻYCIU I PRZYSZŁEJ PRACY. Bez fałszywych pseudo przyjaciół.

mieszkaniec 2015-07-30 13:08

czy niedługo dowiemy się które to łapy lub każdy wie i nikt nie wie.

Pacjentka 2015-08-03 12:09

Kto będzie odwiedzał w nocy teraz personel?

Rysiek 2015-08-06 12:44

Jest tam taki słodziak.

Personel 2015-08-10 10:30

Tam gdzie idzie na jesieni będzie mówił biegle po angielsku i francusku Hi, Hi, Hi+

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: