Spełnił marzenie i pojechał z Małyszem

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-07-27 15:21:27
Spełnił marzenie i  pojechał z Małyszem
  • Foto: Marcin Łukasz UM Drawsko Pomorskie

Dziś 27 lipca w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie, które swój początek miało podczas finału Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wtedy to Pan Sławomir Gręziak - mieszkaniec Drawska wylicytował kupon o wartości 700 zł uprawniający go do rajdu po poligonie drawskim wraz z wybitnym kierowcą rajdowym Adamem Małyszem.

27 lipca br. mieszkaniec Drawska Pomorskiego, przedsiębiorca prowadzący działalność turystyczną Sławomir Gręziak wraz córką Marzeną wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu – spotkaniu z kierowca rajdowym Adamem Małyszem i wspólnej przejażdżce samochodem rajdowym po terenie poligonu drawskiego. To wszystko za sprawą kuponu, który Adam Małysz przekazał w styczniu br. na drawski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sławomir Gręziak w styczniu wylicytował kupon za kwotę 700zł, a w dniu dzisiejszym spełniło się jego marzenie. Panowie kilkakrotne pokonali przejazdy po drogach czołgowych stanowiące trudny element rajdów motorowych rozgrywanych na poligonie.
 

Przejazd z Adamem Małyszem to wyjątkowa przygoda, która na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Warto było wesprzeć Orkiestrę i otrzymać w zamian tak wspaniałą nagrodę. Wrażenia z jazdy są niesamowite. Uprawiałem wiele ekstremalnych sportów w swoim życiu, jednak muszę przyznać, że ten sport wywarł na mnie największe wrażenie. Gdybym miał możliwość, wylicytowałbym taki kupon ponownie, nawet za dużo większą kwotę. Polecam każdemu takie emocje – powiedział nam tuż po wyjściu z auta Pan Sławomir.

Adam Małysz wielokrotnie wspierał inicjatywy realizowane w Drawsku Pomorskim. Jest związany z gminą poprzez częste pobyty na jej terenie, współpracę z dowództwem Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko oraz Urzędem Miejskim w Drawsku Pomorskim. Adam Małysz wielokrotnie odwiedzał gminę, spotykał się z uczniami i mieszkańcami, promował  region drawski  w Polsce i za granicą. Na zaproszenie Burmistrza Drawska Pomorskiego Zbigniewa Ptaka w sierpniu 2013 r. wziął udział w otwarciu ścieżki rowerowej w Drawsku Pomorskim. W listopadzie 2013 Rada Miejska w Drawsku Pomorskim nadała Adamowi Małyszowi honorowe obywatelstwo gminy. Jak zapowiedział sportowiec, w ostatni weekend sierpnia br. ponownie zagości w Drawsku Pomorskim, Szczecinie i Dobrej, gdzie weźmie udział  w rajdzie Baja Poland.

 Info: Marcin Łukasz UM Drawsko Pomorskie

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: