Z dzisiejszego koncertu wrócisz Komunikacją Miejską za darmo

  • KW
  • 2015-07-24 07:43:54
Z dzisiejszego koncertu wrócisz Komunikacją Miejską za darmo
  • Foto: TV Gawex

Często, podczas każdej masowej imprezy, organizatorzy zderzają się z problemem braku miejsc parkingowych. Aby taki problem nie wystąpił w trakcie dzisiejszego koncertu Eska Music Awards w Szczecinku, przygotowano w naszym mieście dodatkowe parkingi oraz darmowe przejazdy Komunikacją Miejską.

Jak mówi Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, mieliśmy liczne zapytania od mieszkańców jak wrócić do domu bezpiecznie, w środku nocy z drugiego końca miasta. Dlatego po raz kolejny przygotowaliśmy wspólnie z Komunikacją Miejską bezpłatne przejazdy autobusami komunikacji miejskiej. Uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nocnej w godzinach od 23:30 do 03:30 z placu koncertowego przy ulicy Kołobrzeskiej. Autobusy będą kursowały w miarę potrzeb, czyli kiedy się zbierze pełny autobus wtedy on ruszy i zostanie w tym samym czasie podstawiony kolejny. Tak, aby każdy uczestnik festiwalu, mieszkaniec Szczecinka mógł bezpiecznie wrócić do domu - informuje Kamil Klimek.

SAPiK, Urząd Miasta Szczecinek, PGK oraz OSiR zapewnią także dodatkowych dziewięć miejsc, gdzie uczestnicy koncertu będą mogli zostawić swój pojazd. Mapę z dodatkowymi miejscami parkingowymi znajdą Państwo tutaj: ESKA MUSIC AWARDS W SZCZECINKU. ZOBACZ, GDZIE MOŻESZ ZAPARKOWAĆ. Będą to parkingi specjalnie utworzone na tą okazję oraz specjalnie strzeżone przez pracowników ww. jednostek. Parkingi będą zaopatrzone w kosze na śmieci oraz toalety przenośne, więc będzie bezpiecznie i czysto - mówi Kamil Klimek, dyrektor SAPiKu. 

A my przypominamy - koncert Wielkie Odliczanie Eska Music Awards rozpoczyna się dzisiaj, 24.07.2015 o godzinie 19:00 na placu koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej. Transmisja na żywo w TVP1 od godziny 21:30. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: