Wypadła z okna po imprezie zakrapianej alkoholem

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-07-18 09:52:21
Wypadła z okna po imprezie zakrapianej alkoholem
  • Foto: www.gawex.pl/cynk: zdjęcie czytelnika

W nocy 17.07 z piątku na sobotę do szło do tragicznego w skutkach zdarzenia. W jednym z budynków przy ulicy Wyszyńskiego odbywało się spotkanie zakrapiane alkoholem. W trakcie imprezy jedna z osób, 20 letnia kobieta wypadła z oka na trzecim piętrze.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta z okna na trzecim piętrze bloku przy ulicy Wyszyńskiego wyskoczyła lub wypadał sama, bez udziału osób trzecich. Kobieta spadła na żywopłot otaczający blok, gdzie została unieruchomiona i przetransportowana przez straż i służby medyczne do karetki.  W momencie wypadku kobieta była w stanie nietrzeźwym i doznała  licznych poważnych obrażeń, między innymi czaszki oraz organów wewnętrznych, ma też połamane ręce. W stanie ciężkim lecz nie zagrażającym życiu została przewieziona do szpitala w Koszalinie. Przybyła na miejsce policja zaaresztowała także czterech pozostałych uczestników imprezy. Wszyscy oni byli pod wpływem alkoholu 1 promil we krwi i byli agresywni. Nie współpracowali, nie wykonywali poleceń policji, doszło do szarpaniny. Wszystkich zatrzymano do wytrzeźwienia, w celu zebrania zeznań.  Na miejscu nie stwierdzono śladów po zażyciu innych środków odurzających, czy dopalaczy. To już kolejne takie zdarzenie w naszym mieście.

To zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika. Jeśli jesteś świadkiem czegoś ciekawego napisz na www.gawex.pl/cynk, gawexFB, lub wyślij sms pod numer 513 036 176.

Komentarze (2)

xx 2015-07-18 22:44

Nasza cudowna młodzież ręce opadają

Adam 2015-07-21 06:42

Jedna kobieta i czterech facetów, źle się to kojarzy

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: